Bournemouth – Tottenham | 0:0 (koniec) | | | Everton – Southampton | 1:1 (koniec) | | | Aston Villa – Man Utd | 0:3 (koniec) |
Spal – Udinese | 0:3 (koniec) | | | Hellas Verona – Inter | 2:2 (koniec) |
Eibar – Leganés | 0:0 (koniec) | | | Mallorca – Levante | 2:0 (koniec) | | | Bilbao – Sevilla | 1:2 (koniec) |
Rizespor – Kayserispor | 3:2 (koniec) | | | Besiktas – Kasımpaşa | 3:2 (koniec) | | | Gaziantep – Konyaspor | 3:1 (koniec) |
finał
Çaykur Rizespor
3:2
(1:1)
Kayserispor
78
|
Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Gustavo Campanharo (Kayserispor).
|
|
57
|
Żółtą kartkę otrzymuje Gustavo Campanharo (Kayserispor).
|
|
45
|
Żółtą kartkę otrzymuje Amedej Vetrih (Çaykur Rizespor).
|
|
32
|
Żółtą kartkę otrzymuje Orhan Ovacıklı (Çaykur Rizespor).
|
Gole:
12. Samudio (Ovacıklı), 90+2. Garmaš, 90+4. I. Fernandes – 33. Ângelo, 87. Kravec (kar.)
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 1:5. Spalone: 2:0. Foule: 16:15.
Sędziowie: Palabyik – Olguncan, Satman
Widownia:
Kartki: 32. Ovacıklı (RIZ), 45. Vetrih (RIZ) – 57. Campanharo (KAY) 78. Campanharo (KAY)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 1:5. Spalone: 2:0. Foule: 16:15.
Çaykur Rizespor:
Çetin – Ovacıklı, Talbi, I. Fernandes, Melnjak – Vetrih, Durak (72. Garmaš) – Boldrin, Sasse (46. Diomandé), Samudio – Milan Škoda.
Zmiany: Görgen, Kazmaz – Akkaynak, B. Albayrak, Borjačuk, M. Çelik, Diomandé, Garmaš, Güçtekin, Koc.
Trener:
Kayserispor: Lung – Kvržić, Săpunaru, Ângelo, Subaşı (69. Miguel Lopes) – Dja Djedjé, Campanharo – H. H. Acar, B. Mensah, Mešanović (75. Situm) – Kravec.
Zmiany: Çipe – Aktas, Demir, Kula, Miguel Lopes, B. Rienstra, Şahin, Situm, Uzun, Taşdemir.
Trener:
Zmiany: Görgen, Kazmaz – Akkaynak, B. Albayrak, Borjačuk, M. Çelik, Diomandé, Garmaš, Güçtekin, Koc.
Trener:
Kayserispor: Lung – Kvržić, Săpunaru, Ângelo, Subaşı (69. Miguel Lopes) – Dja Djedjé, Campanharo – H. H. Acar, B. Mensah, Mešanović (75. Situm) – Kravec.
Zmiany: Çipe – Aktas, Demir, Kula, Miguel Lopes, B. Rienstra, Şahin, Situm, Uzun, Taşdemir.
Trener:
Sędziowie: Palabyik – Olguncan, Satman
Widownia: