Środa 12.08.2020, 18:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 3 liga, grupa III

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bujakiewicz, na boisku pojawia się Bąk.

90
    Kamil Spratek uderza z 25 metrów, ale pewnie piłkę łapie Jaroszewski.

89
    Paweł Bujakiewicz z prawej strony podaje na 6 metr do Gałaszewskiego, ta po odbiciu od kolana leci w stronę bramki, ale zdołali ją stopery ROW-u wybić z dala od bramki!

86
    Czerwona kartka za krytykę orzeczeń sędziego dla trenera Rolanda Buchały (ROW 1964 Rybnik).

82
    Marcin Wodecki uderzył celnie z rzutu wolnego na 20 metrze, ale świetną interwencją popisał się Jaroszewski!

79
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Krzymińskiego przeleciało tuż obok dalszego słupka bramki Kewina Paszka!

74
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Krzyśków, na boisku pojawia się Hawryło.

70
    Marcin Wodecki z 8 metrów uderza na bramkę Foto-Higieny, a Jaroszewski paruje piłkę na poprzeczkę!

68
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Niedźwiedzki, na boisku pojawia się Warmiński.

66
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Baranskyi, na boisku pojawia się Vasil.

61
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Orzechowski, na boisku pojawia się Nahrebecki.
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Kuczera, na boisku pojawia się Piejak.

46
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Stachowski, na boisku pojawia się Tylki.
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Piątek, na boisku pojawia się Gałaszewski.

46

Po pierwszej połowie ROW 1964 Rybnik remisuje z Foto-Higieną Gać – 1:1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+3
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Dominik Czerenda

Gole: 7. Korytek (sam.) – 45+1. Przybylski

Kartki:   90+5. Piejak (ROW) – 13. Stachowski (FHG)   86. Buchała (ROW)

ROW 1964 Rybnik: Paszek – Janik, Pacholski, Krotofil, Baranskyi, Krakowczyk, Spratek, Jary, Kuczera, Wodecki, Niedźwiedzki
    Zmiany: Jona – Kukuła, Vasil, Kuzior, Piejak, Warmiński, Polok

Foto-Higiena Gać: Jaroszewski – Piórecki, Korytek, Wdowiak, Krzymiński – Krzyśków, Stachowski – Bujakiewicz Piątek, Orzechowski – Przybylski
    Zmiany: Bodys – Tylki, Hawryło, Bąk, Nahrebecki, Gałaszewski, Horański

Sędziowie: Przemysław Mielczarek – Łukasz Ślusarek oraz Radosław Paszek(Kluczbork – OZPN Opole)