Lech II P. – Hutnik 6:3 (koniec) | Błękitni – Wigry 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Stal Rz. 0:2 (koniec)
Olimpia G. – Chojniczanka 1:3 (koniec) | Olimpia E. – Motor 1:3 (koniec) | Skra – KKS 1:0 (koniec)
Garbarnia – Śląsk II 1:3 (koniec) | Polkowice – Ostróda 3:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:0 (1:0)
Wigry Suwałki
Sobota 05.09.2020, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 2. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:54:01)

Posiadanie piłki: 53% : 47%.
    Strzały na bramkę: 3:4.
    Strzały niecelne: 4:9.
    Rzuty rożne: 4:7.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 17:17.

Jeden gol zdecydował o pierwszym w sezonie zwycięstwie Błękitnych Stargard. W 41. minucie Oskar Ryk przymierzył do bramki Hieronima Zocha po podaniu Mateusza Bochnaka. Po przerwie Wigry Suwałki mocno przycisnęły, ale Mariusz Rzepecki był czujny i nie pozwolił odebrać gospodarzom zaliczki 1:0.

90+4

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Rajch.

86
    Zabrakło porozumienia zawodnikom Wigier Suwałki. Pośpiech bywa zgubnym doradcą, pojawia się poirytowanie niekorzystnym wynikiem.

85
    Wrzutka z rzutu wolnego Błękitnych poszybowała prosto w rękawice bramkarza Hieronima Zocha.

84
    Bartłomiej Babiarz napomniany żółtą kartką za faul w strefie defensywnej.

82
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Starzycki, na boisku pojawia się Klimek.

80
    Martin Dobrotka napomniany żółtą kartką za protestowanie. Również kartonik dla trenera Dawida Szulczka.

80
    Mariusz Rzepecki zdaje coraz trudniejsze egzaminy po strzałach Wigier Suwałki! Bramkarz Błękitnych Stargard obronił strzał Cezarego Sauczka uruchomionego podaniem przez Kamila Adamka. Mają czego żałować przyjezdni.

78
    Piłka uciekła gościom poza boisko. Coraz bliżej zwycięstwa Błękitni Stargard, ale jeszcze muszą przetrwać przez kilkanaście minut ze swoim prowadzeniem.

77
    Michał Cywiński kolejnym napomnianym kartką zawodnikiem Błękitnych.

76
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Liszka, na boisku pojawia się Adamek.

75
    Nieudana akcja suwalczan, choć powinna być zakończona lepszym strzałem przez Cezarego Sauczka i na kwadrans przed końcem podstawowego czasu od bramki Mariusz Rzepecki. Daje on odetchnąć swoim kompanom.

72
    Błękitni nastawiają się na zagrażanie gościom szybkimi atakami. Ponadto czekają na możliwość zabrania piłki coraz mocniej poddenerwowanym przeciwnikom. Po błędzie Hieronima Zocha musiał gasić pożar Bartłomiej Babiarz.

69
    Momentami rozpaczliwie wyglądają gospodarze na tym etapie spotkania, a przecież w pierwszej połowie mieli sytuację pod kontrolą.

67
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Ryk, na boisku pojawia się Kaczmarek.

Gole: 41. Ryk

Kartki:   30. Kujawa (BSS), 48. Polkowski (BSS), 77. Cywiński (BSS) – 80. Dobrotka (SUW), 84. Babiarz (SUW)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 4:9. Rzuty rożne: 4:7. Spalone: 0:2. Foule: 17:17.
    Błękitni Stargard: Rzepecki – Theus, Ostrowski, Kujawa, Sitkowski, Krawczun, Cywiński, Starzycki (82. Klimek), Polkowski, Ryk (67. Kaczmarek), Bochnak (88. Rajch).

Zmiany: Sasiak – Klimek, Sawczak, Bednarski, Grzeszczak, Konopski, Kaczmarek, Rajch, Lis.

Wigry Suwałki: Zoch – Aftyka (60. Gierach), Dobrotka, Karankiewicz, Piekarski, Liszka (76. Adamek), Gojko, Ozga, Babiarz, Sauczek, Wełniak.

Zmiany: Balawejder – Gierach, Adamek, Świątek, Furst.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)