Chrobry – Radomiak | 1:2 (koniec) | | | Widzew – ŁKS | 0:2 (koniec) | | | Stomil – Odra O. | 0:1 (koniec) |
PSG – Metz | 1:0 (koniec) |
Omonia – Crvena Zvezda | 1:1 (4:2 po rz. karnych) | | | Maccabi T.A. – Dinamo Br. | 1:0 (koniec) | | | Karabach – Molde | 0:0 (5:6 po rz. karnych) |
Ferencvaros – Dinamo Z. | 2:1 (koniec) | | | Midtjylland – Young Boys | 3:0 (koniec) |
Progres – Willem II | 0:5 (koniec) | | | HIF – Lech P. | 0:3 (koniec) | | | B36 – The New Saints | 2:2 (5:4 po rz. karnych) |
Hlučín – Trzyniec | 0:3 (kont.) |
finał
FC Midtjylland
3:0
(0:0)
BSC Young Boys
77
|
Żółtą kartkę otrzymuje Sviatchenko (FC Midtjylland).
|
|
76
|
Żółtą kartkę otrzymuje Fassnacht (BSC Young Boys Berno).
|
|
59
|
Żółtą kartkę otrzymuje Aebischer (BSC Young Boys Berno).
|
|
41
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dreyer (FC Midtjylland).
|
|
31
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kaba (FC Midtjylland).
|
Gole:
51. Lefort (sam.), 61. Dreyer (Kaba), 84. Mabil
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 2:3. Foule: 10:12.
Sędziowie: Kabakov – Margaritov, Valkov (BUL)
Widownia:
Kartki: 31. Kaba (MID), 41. Dreyer (MID), 77. Sviatchenko (MID) – 59. Aebischer (YBB), 76. Fassnacht (YBB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 2:3. Foule: 10:12.
FC Midtjylland:
Hansen – Andersson, Sviatchenko (C), Scholz, Paulinho – Cajuste, Ogochukwu – Dreyer (84. Evander), Krajev (62. Sisto), Mabil – Kaba (78. Brumado)
Zmiany: Andersen – Cools, Sisto, Evander, Manjrekar, Anderson, Júnior Brumado
Trener:
BSC Young Boys: von Ballmoos – Hefti, Camara, Lustenberger (C). Lefort – Sulejmani (66. Spielmann), Aebischer, Martins – Fassnacht (82. Mambimbi), Nsame, Ngamaleu (66. Siebatcheu)
Zmiany: Faivre – Zesiger, Spielmann, Sierro, Siebatcheu, Mambimbi, Maceiras
Trener:
Zmiany: Andersen – Cools, Sisto, Evander, Manjrekar, Anderson, Júnior Brumado
Trener:
BSC Young Boys: von Ballmoos – Hefti, Camara, Lustenberger (C). Lefort – Sulejmani (66. Spielmann), Aebischer, Martins – Fassnacht (82. Mambimbi), Nsame, Ngamaleu (66. Siebatcheu)
Zmiany: Faivre – Zesiger, Spielmann, Sierro, Siebatcheu, Mambimbi, Maceiras
Trener:
Sędziowie: Kabakov – Margaritov, Valkov (BUL)
Widownia: