Magnitogorsk – Niżniekamsk | 3:4 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Jekaterynburg | 2:3 (2:3 po rz. karnych) | | | Din. Mińsk – Jarosław | 0:1 (koniec) |
Bars – Barys | 0:1 (po dogrywce) | | | CSKA Moskwa – Sankt Petersburg | 3:1 (koniec) | | | Soczi – Chabarowsk | 3:4 (0:3 po rz. karnych) |
finał
HK Dinamo Mińsk
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
Lokomotiw Jarosław
50:57
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Pavel Kudrjavcev – 2 min., zahaczanie).
|
|
47:43
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Nikita Čerepanov – 2 min., atak kolanem).
|
|
41:16
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Pavel Denisov.
|
|
35:54
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Dmitrij Znacharenko – 2 min., trzymanie kija).
|
|
26:38
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Jegor Šarangovič – 5 min. + Kara meczu, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem). Penalty served by Arťom Anosov.
|
|
25:35
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Maxim Berjozkin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
21:52
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Šinkevič – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
08:15
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Alexej Marčenko – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
07:25
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Litvinov – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
03:39
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Edward Pasquale – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
57. Korškov (Kraskovskij)
Sędziowie: Sergej Beljajev, Sergej Kulakov – Jaroslav Parikov, Hleb Lazarev
Widownia: 4989
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Tolopilo (Kolosov) – Koljačonok, Znacharenko (A), Solovjov, Šinkevič (A), Děrjabin, Bogolejša, Denisov – Šarangovič (C), Revenko, Bujnickij – Drozdov, Protas, Pinčuk – Martynov, Usov, Kogaljov – Anosov, Pavlenko, Litvinov – Nogačjov.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ohtamaa, A. Marčenko, Malyšev, Čerepanov, Misjul – Tkačjov (C), Kraskovskij, Korškov – Pääjärvi, Lander (A), Kudrjavcev – Ivanov, Kajumov, J. Averin (A) – Kovalenko, Berjozkin, Alexejev – Iljenko.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ohtamaa, A. Marčenko, Malyšev, Čerepanov, Misjul – Tkačjov (C), Kraskovskij, Korškov – Pääjärvi, Lander (A), Kudrjavcev – Ivanov, Kajumov, J. Averin (A) – Kovalenko, Berjozkin, Alexejev – Iljenko.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Sergej Beljajev, Sergej Kulakov – Jaroslav Parikov, Hleb Lazarev
Widownia: 4989