Magnitogorsk – Niżniekamsk 3:4 (kon.) | Niżny Nowogród – Jekaterynburg 2:3 (2:3 po rz.k.) | Din. Mińsk – Jarosław 0:1 (kon.)
Bars – Barys 0:1 (po dog.) | CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 3:1 (kon.) | Soczi – Chabarowsk 3:4 (0:3 po rz.k.)
koniec
Metallurg Magnitogorsk
3:4 (1:1, 2:3, 0:0)
Nieftiechimik Niżniekamsk
piątek 16.10.2020, 16:00 • Arena Metallurg • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (18:07:13)
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    38:14 Taylor Beck (MET) - 3:4
     
    38:14
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki TAYLOR BECK. Asysta Sergej Mozjakin, Jegor Jakovlev.
     
    37:13
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Marat Chajrullin – 2 min., zahaczanie).
    31:53 Semjon Košelev (MET) - 2:4
     
    31:53
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki SEMJON KOŠELEV. Asysta Sergej Plotnikov, Andrej Čibisov.
     
    30:25
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Alexej Volgin – 2 min., zahaczanie).
    29:38 Michail Bjakin (NIZ) - 1:4
     
    29:38
    Gol dla Nieftiechemika!
    Strzelcem bramki MICHAIL BJAKIN.
    24:43 Marat Chajrullin (NIZ) - 1:3
     
    24:43
    Gol dla Nieftiechemika!
    Strzelcem bramki MARAT CHAJRULLIN. Asysta Alexandr Kučerjavenko, Pavel Porjadin.
    22:24 Ildar Šiksatdarov (NIZ) - 1:2
     
    22:24
    Gol dla Nieftiechemika!
    Strzelcem bramki ILDAR ŠIKSATDAROV. Asysta Libor Hudáček, Rafael Bikmullin.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    14:51 Semjon Košelev (MET) - 1:1
     
    14:51
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki SEMJON KOŠELEV. Asysta Sergej Plotnikov, Andrej Čibisov.
    Bramki i asysty: 15. Košelev (S. Plotnikov, Čibisov), 32. Košelev (S. Plotnikov, Čibisov), 39. Beck (Mozjakin, J. Jakovlev) – 14. Bjakin (Galuzin), 23. Šiksatdarov (L. Hudáček, Bikmullin), 25. Chajrullin (Kučerjavenko, Porjadin), 30. Bjakin


    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Nosov) – Pašnin, Minulin, Dronov, Martynov, J. Jakovlev (A), Zemčonok, Sjomin, N. Chlystov – Karpov, S. Plotnikov (A), Košelev – Pesonen, Švyrjov, Čibisov – Mozjakin (C), A. Nestrašil, Beck – J. Platonov, Jurov, Varjagan.
    Nieftiechimik Niżniekamsk: Ivannikov (Barulin) – Bryncev (A), Rantakari, A. Osipov, Volgin, Loginov (A), Puzanov, Semjonov – Chajrullin, Kučerjavenko (C), Porjadin – Šiksatdarov, L. Hudáček, Bikmullin – Bjakin, Galuzin, A. Kosticyn – Bucajev, Chafizov, Grošev – Golubovič.

    Sędziowie: Akuzovskij, Gamalej – Ivanov, Stroganov

    Widzów: 2387