Magnitogorsk – Niżniekamsk 3:4 (kon.) | Niżny Nowogród – Jekaterynburg 2:3 (2:3 po rz.k.) | Din. Mińsk – Jarosław 0:1 (kon.)
Bars – Barys 0:1 (po dog.) | CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 3:1 (kon.) | Soczi – Chabarowsk 3:4 (0:3 po rz.k.)
koniec
HK CSKA Moskwa
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
SKA Sankt Petersburg
piątek 16.10.2020, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:47:53)
    52:08 Sergej Andronov (MOS), Jevgenij Timkin (PET)
     
    52:08
    Przypadkowe kary:
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Sergej Andronov – 5 min., bójka).
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Timkin – 5 min., bójka).
    43:20 Konstantin Okulov (MOS) - 3:1
     
    43:20
    Gol dla CSKA!
    Strzelcem bramki KONSTANTIN OKULOV. Asysta Maxim Šalunov, Jegor Rykov.
     
    42:25
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Linden Vey – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:07
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Pavel Karnauchov – 2 min., natarcie).
    37:54 Konstantin Okulov (MOS) - 2:1
     
    37:54
    Gol dla CSKA!
    Strzelcem bramki KONSTANTIN OKULOV. Asysta Jegor Rykov, Maxim Šalunov.
     
    37:06
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Arťom Švec-Rogovoj.
     
    23:22
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Timkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    17:34
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Pavel Karnauchov – 2 min., opóźnianie gry / naruszenie reguł wznowienia).
     
    17:34
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Arťom Sergejev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    16:11 Kirill Marčenko (PET) - 1:1
     
    16:11
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki KIRILL MARČENKO. Asysta Lukas Bengtsson, Linden Vey.
    Bramki i asysty: 8. Naumenkov (Slepyšev, Samorukov), 38. Okulov (Rykov, Šalunov), 44. Okulov (Šalunov, Rykov) – 17. K. Marčenko (Bengtsson, Vey)


    HK CSKA Moskwa: Šaryčenkov (Skotnikov) – M. Robinson, Rykov, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič, Ar. Sergejev, Naumenkov – Slepyšev, M. Kempe, Goldobin – Okulov, Šalunov, Mamin – Andronov, P. Karnauchov, Loktionov – Alexandr Popov, Sorkin, Mingačjov – Světlakov.
    SKA Sankt Petersburg: Hellberg (Berdin) – Dyblenko, Bengtsson, Ožiganov, Tokranov, Antipin, Chafizullin, Galeňuk – K. Marčenko, Trenin, Vey – Kameněv, Burdasov, Kuzmenko – Timkin, Kemppainen, Ketov – Chusnutdinov, Ivan Morozov, Podkolzin – Švec-Rogovoj.

    Sędziowie: Romasko, Sidorenko – Berseňjov, Judin