Novosibirsk – Helsinki 3:4 (kon.) | Din. Ryga – Podolsk 0:5 (kont.) | Omsk – Saławat 3:4 (kon.)
koniec
Avangard Omsk
3:4 (2:0, 0:2, 1:1)
Saławat Jułajew Ufa
sobota 17.10.2020, 16:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Kontinental Hockey League
     
    57:34
    Kara dla Avangard Omsk (Andrej Stas – 2 min., przeszkadzanie).
     
    56:29
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Nikita Sošnikov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    53:27
    Kara dla Avangard Omsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    40:24
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., trzymanie kija).
     
    32:51
    Kara dla Avangard Omsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
     
    19:46
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Grigorij Panin – 2 min., przeszkadzanie).
     
    17:29
    Kara dla Avangard Omsk (Kirill Gotovec – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    14:30
    Kara dla Avangard Omsk (Ville Pokka – 2 min., uderzanie).
     
    06:28
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    Bramki i asysty: 2. Kaski (Zernov), 7. Chochlačov (Zernov, Běreglazov), 58. Boucher (Činachov, Tolčinskij) – 29. Hartikainen (M. Granlund, Larsen), 38. M. Granlund (Korobov, Sošnikov), 41. Chochrjakov, kar. Sošnikov

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Dmitrij Kugryšev (UFA)
    0:0   Jegor Činachov (OMS)
    2. stan:
    0:0   Alexandr Kadějkin (UFA)
    0:0   Oliwer Kaski (OMS)
    3. stan:
    0:1   Markus Granlund (UFA)
    0:1   Reid Boucher (OMS)
    4. stan:
    0:2   Nikita Sošnikov (UFA)
    1:2   Sergej Tolčinskij (OMS)
    5. stan:
    1:2   Teemu Hartikainen (UFA)
    1:2   Corban Knight (OMS)


    Avangard Omsk: Garipov (57.–58. Bobkov) – Šaripzjanov, Jemelin (C), Běreglazov, Pokka, Čisťakov, Kaski, Gotovec – Tolčinskij, Knight, Činachov – Šumakov, Zernov, Boucher – K. Kostin, K. Semjonov, Chochlačov – A. Potapov (A), Stas (A), Dědunov.
    Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Tarasov) – Larsen, Panin (C), Muchamadullin, Koledov, Alexejev, J. Birjukov, A. Semjonov, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Sošnikov, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Baškirov, Pimenov, Kartajev.

    Sędziowie: Odinš, Hribik – Golovljov, Nikolajev

    Widzów: 1 610