Novosibirsk – Helsinki 3:4 (kon.) | Din. Ryga – Podolsk 0:5 (kont.) | Omsk – Saławat 3:4 (kon.)
koniec
Avangard Omsk
3:4 (2:0, 0:2, 1:1)
Saławat Jułajew Ufa
sobota 17.10.2020, 16:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Kontinental Hockey League
    Nikita Sošnikov (UFA) - 3:4
     
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Saławat Jułajew Ufa.

    Strzelcem zwycięskiej bramki jest NIKITA SOŠNIKOV.
    57:16 Reid Boucher (OMS) - 3:3
     
    57:16
    Gol dla Avangardu!
    Strzelcem bramki REID BOUCHER. Asysta Jegor Činachov, Sergej Tolčinskij.
    40:34 Pjotr Chochrjakov (UFA) - 2:3
     
    40:34
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki PJOTR CHOCHRJAKOV.
    37:19 Markus Granlund (UFA) - 2:2
     
    37:19
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki MARKUS GRANLUND. Asysta Dmitrij Korobov, Nikita Sošnikov.
    28:02 Teemu Hartikainen (UFA) - 2:1
     
    28:02
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki TEEMU HARTIKAINEN. Asysta Markus Granlund, Philip Larsen.
    06:59 Alexandr Chochlačov (OMS) - 2:0
     
    06:59
    Gol dla Avangardu!
    Strzelcem bramki ALEXANDR CHOCHLAČOV. Asysta Denis Zernov, Alexej Běreglazov.
    01:22 Oliwer Kaski (OMS) - 1:0
     
    01:22
    Gol dla Avangardu!
    Strzelcem bramki OLIWER KASKI. Asysta Denis Zernov.
    Bramki i asysty: 2. Kaski (Zernov), 7. Chochlačov (Zernov, Běreglazov), 58. Boucher (Činachov, Tolčinskij) – 29. Hartikainen (M. Granlund, Larsen), 38. M. Granlund (Korobov, Sošnikov), 41. Chochrjakov, kar. Sošnikov

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Dmitrij Kugryšev (UFA)
    0:0   Jegor Činachov (OMS)
    2. stan:
    0:0   Alexandr Kadějkin (UFA)
    0:0   Oliwer Kaski (OMS)
    3. stan:
    0:1   Markus Granlund (UFA)
    0:1   Reid Boucher (OMS)
    4. stan:
    0:2   Nikita Sošnikov (UFA)
    1:2   Sergej Tolčinskij (OMS)
    5. stan:
    1:2   Teemu Hartikainen (UFA)
    1:2   Corban Knight (OMS)


    Avangard Omsk: Garipov (57.–58. Bobkov) – Šaripzjanov, Jemelin (C), Běreglazov, Pokka, Čisťakov, Kaski, Gotovec – Tolčinskij, Knight, Činachov – Šumakov, Zernov, Boucher – K. Kostin, K. Semjonov, Chochlačov – A. Potapov (A), Stas (A), Dědunov.
    Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Tarasov) – Larsen, Panin (C), Muchamadullin, Koledov, Alexejev, J. Birjukov, A. Semjonov, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Sošnikov, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Baškirov, Pimenov, Kartajev.

    Sędziowie: Odinš, Hribik – Golovljov, Nikolajev

    Widzów: 1 610