FC Reiter – Nova Gliwice 2:4 (koniec) | Jelcz-Laskowice – AZS UŚ 5:1 (koniec) | Lębork – AZS Darkomp 3:2 (koniec)
Red Devils – Zduńska Wola 1:4 (koniec)
FC Reiter Toruń
2:4 (0:2)
PA Nova Gliwice
Niedziela 18.10.2020, 15:00 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • 8. kolejka

Gliwiczanie z pierwszym zwycięstwem w tegorocznym sezonie Statscore Futsal Ekstraklasy! Goście byli dziś zabójczo skuteczni i bezlitości dla popełniających błędy rywali. Dziękuję za uwagę! (16:31:39)

40
    Gol dla PA Nova Gliwice!
    Ależ błąd torunian! Zaczynali grę od autu na własnej połowie miejscowi, ale zagrali piłkę prosto pod nogi PATRIKA ZATOVICIA, który skierował ją do pustej bramki!

40
    To powinien być gol! Dwójkowa akcja Mrówczyńskiego i Waszaka zakończona strzałem tego drugiego ponad bramką!

39
    Daleko wyszedł z bramki Iwanek i zrobiło się niebezpiecznie dla gospodarzy. Ostatecznie aut dla ekipy z Torunia.

38
    Przerwa na życzenie szkoleniowca Football Club Toruń.

38
    Piąty faul popełniają także gospodarze!

38
    Napierają miejscowi. Próbował Spychalski, ale skutecznie interweniował Barteczka.

37
    Zablokowany strzał Waszaka po rzucie rożnym dla torunian.

36
    Niespełna pięć minut efektywnego czasu gry pozostało do końcowego gwizdka. Szykuje się pełna emocji końcówka!

35
    Piąte przewinienie gliwiczan!

33
    Gol dla FC Toruń!
    Łapią kontakt gospodarze! Skutecznym uderzeniem z dystansu popisał się MARCIN MRÓWCZYŃSKI.

33
    Faulowany Wojciechowski. To czwarte przewinienie gliwiczan w drugiej połowie spotkania.

32
    Przerwa na życzenie szkoleniowca PA Nova Gliwice.

31
    Napierają miejscowi. Na razie udało się wywalczyć kolejny rzut rożny.

30
    Faule: 1-3.

28
    Pasierb podcinany przez Mrówczyńskiego. Zawodnik ekipy z Torunia upomniany żółtą kartka.

27
    Swoich sił próbował Mrówczyński, ale skuteczną interwencją popisał się Barteczka.

26
    Tym razem niecelnie z prawej strony uderzał Szczepaniak.

Gole: 25. Szczepaniak, 33. Mrówczyński – 14. Zatović, 17. Kędziora, 24. Borkowski, 40. Zatović

Kartki:   28. Mrówczyński (FCT) – 1. Hiszpański (GLI)