Stal M. – Warta 0:1 (koniec) | Cracovia – Jagiellonia 3:1 (koniec) | Śląsk – Górnik Z. 0:0 (koniec)
Cracovia
3:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok
Sobota 07.11.2020, 17:30 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 9. kolejka
    Białostoczanie wracają do domów na tarczy:

Zabójcza końcówka w wykonaniu Cracovii i zwycięstwo nad Jagiellonią 3:1! Tym samym komplet punktów zostaje w Krakowie. Dziękujemy za uwagę! (19:23:34)

90+3
    Dalekie zagranie Pospisila w pole karne Cracovii, ale Augustyn nie zdołał opanować piłki.
    90+1. Thiago Rodrigues de Souza - 3:1

90+1
    Gol dla Cracovii!
    No to po zawodach! THIAGO RODRIGUES DE SOUZA płaskim, precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego podwyższył prowadzenie swojego zespołu!

90
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Ariel Borysiuk, na boisku pojawia się Błażej Augustyn.

89
    Nie zamierzają ograniczać się do murowania bramki gospodarzy. Cracovia konstruuje kolejny atak.
    87. Florian LOSHAJ - 2:1

87
    Co za dzik! Kilkanaście minut po wejściu na murawę strzałem głową wyprowadził na prowadzenie gospodarzy FLORIAN LOSHAJ!

86
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Milan Dimun, na boisku pojawia się Florian Loshaj.

85
    Rzut wolny dla Jagiellonii w środkowej strefie boiska.

84
    Strzał Borysiuka z dystansu, ale mocno niecelny.

83
    Faulował w ofensywie Thiago. Milionowy faul w tym spotkaniu.

82
    A na boisku rzut rożny wywalczyli białostoczanie. To najciekawsza akcja ostatnich kilkunastu minut.

82
    Katedra na Wawelu, stare miasto, błonie... Jest co oglądać. I dużo knajp z pysznym jedzeniem!

81
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Przemysław Mystkowski, na boisku pojawia się Kris Twardek.

Gole: 25. Vestenicky, 87. Loshaj, 90+1. Rodrigues de Souza – 39. Imaz

Kartki:   79. Siplak (CRA) – 9. Borysiuk (JAG), 20. Pospisil (JAG), 75. Tiru (JAG)

Strzały celne: 6:5. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 1:2. Foule: 20:18.
    Cracovia: Niemczycki – Rapa, Szymonowicz, Rodin, Gardawski – Dimun (C) (86. Loshaj), Zaucha (67. Siplak) – Sadiković, van Amersfoort, Fiolić (46. Rodrigues de Souza) – Vestenicky (67. F. Piszczek).
    Zmiany: Hrosso – Júnior, Ferraresso, Loshaj, Márquez, Pik, F. Piszczek, Rodrigues de Souza, Siplak.

Jagiellonia Białystok: Węglarz – Olszewski, Tiru, Runje, Bodvarsson – Borysiuk (90. Augustyn), Pospisil (C) – Makuszewski, Imaz – Mystkowski (81. Twardek), Puljic.
    Zmiany: Jasionek – Augustyn, Ferreiroa, Twardek, Wdowik, Pankiewicz.