Garbarnia – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Śląsk II – Polkowice 0:0 (koniec) | Błękitni – Znicz 2:3 (koniec)
Skra – Olimpia G. 4:0 (koniec) | Bytovia – Ostróda 1:0 (koniec) | Wigry – GKS K. 1:2 (koniec)
Motor – Hutnik 3:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:0 (0:0)
Pogoń Siedlce
Niedziela 22.11.2020, 12:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 14. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Pogoń Siedlce przegrała poprzedni mecz 1:2 ze Skrą Częstochowa. Po tej porażce drużyna z Mazowsza znajduje się na 10. miejscu w tabeli. Po 12 kolejkach ma 13 punktów dzięki sześciu zwycięstwom oraz remisowi.

Garbarnia znajduje się z 10 punktami na przedostatnim miejscu w tabeli. Bilans podopiecznych Łukasza Surmy w tym sezonie to dwa zwycięstwa, cztery remisy oraz sześć porażek. W poprzednim meczu zremisowali 1:1 z Sokołem Ostróda.

Będziemy informować o zmianach w drugoligowym meczu w Krakowie. Garbarnia zmierzy się w nim z Pogonią Siedlce. Konrad Gąsiorowski rozpocznie rywalizację w niedzielę o godzinie 12.

Garbarnia Kraków: Frątczak – Kowalski, Masiuda, Nakrosius, Górecki, Morys, Laskoś, Kuczak, Malik, Marszalik, Bąk.

Rezerwowi: Kieliszek – Surma, Serafin, Radwanek, Kardas, Pająk, Wacławek.

Pogoń Siedlce: Smyłek – Kozłowski I, Ocenas, Brodziński, Przybecki, Preuss, Marciniec, Repka, Baidoo, Wróblewski, Kołodziej.

Rezerwowi: Misztal – Miś, Krawczyk, Piotrowski, Walków, Kozłowski II, Pierzchała, Rymek, Noiszewski.

Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

1

10
    Najgroźniejszy z dotychczasowych wypadów Pogoni Siedlce zakończył się niecelnym strzałem Ishmaela Baidoo. Garbarnia Kraków odpowiedziała swoimi jeszcze nieudanymi kombinacjami na połowie przeciwnika.

15
    Na zakończenie pierwszego kwadransa zagotowało się w pobliżu bramki Garbarni Kraków. Dorian Frątczak naprawiał swój własny błąd i nie pozwolił przyjezdnym na zdobycie prowadzenia.

30
    Niezmiennie ani gospodarze, ani przyjezdni nie otworzyli rezultatu. Oskar Repka próbował pokonać uderzeniem z dystansu Doriana Frątczaka, jednak bramkarz zespołu z Krakowa nie dał się tym zaskoczyć.

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Kacper Laskoś (Garbarnia Kraków).

40
    Ostatnie szanse obu jedenastek na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie meczu. Pogoń Siedlce miała możliwość pokonania Doriana Frątczaka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie została ona wykorzystana.

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Brodziński (Pogoń Siedlce).

45

Pierwsza połowa zakończona i nie było w niej gola. W ostatnim fragmencie rywalizacji przed przerwą Krzysztof Kołodziej miał najlepszą szansę na zdobycie prowadzenia dla Pogoni Siedlce, ale przegrał pojedynek z Dorianem Frątczakiem.

46

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróblewski (Pogoń Siedlce).

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Baidoo (Pogoń Siedlce).

65
    Pojawia się odrobina zdenerwowania w obu obozach, ponieważ otwarcie wyniku nie jest takim banalnym zadaniem. Pozostaje coraz mniej czasu i ciekawe, która z drużyn zdecyduje się na podjęcia ryzyka.

66
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Kołodziej, na boisku pojawia się Kozłowski II.

68
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Morys, na boisku pojawia się Radwanek.

78
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Malik, na boisku pojawia się Wacławek.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Baidoo, na boisku pojawia się Miś.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Przybecki, na boisku pojawia się Walków.

85
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Preuss, na boisku pojawia się Piotrowski.

85
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Krawczyk.