Garbarnia – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Śląsk II – Polkowice 0:0 (koniec) | Błękitni – Znicz 2:3 (koniec)
Skra – Olimpia G. 4:0 (koniec) | Bytovia – Ostróda 1:0 (koniec) | Wigry – GKS K. 1:2 (koniec)
Motor – Hutnik 3:0 (koniec)
Motor Lublin
3:0 (0:0)
Hutnik Kraków
Niedziela 22.11.2020, 19:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 2. Liga • 14. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Przed nami 14. kolejka 2 Ligi. Będziemy z Państwem w Lublinie. Miejscowy Motor podejmie Hutnika Kraków.

Przed rozpoczęciem 14. kolejki wyżej w tabeli plasował się Motor. Lublinianie zajmowali dwunaste miejsce stawce drugoligowców z 14. oczkami na swoim koncie. Hutnik zgromadził cztery punkty mniej i zamykał tabelę.

Dużo lepiej w ostatnich meczach wygląda forma Motoru. Lublinianie w poprzednich czterech meczach zdobyli siedem oczek. Beniaminek II ligi wywiózł m.in. cenny remis 0:0 z Chojnic oraz pokonał 1:0 na własnym obiekcie Stal Rzeszów.

Zamykający tabelę Hutnik przegrał z kolei swoje ostatnie cztery mecze! W ubiegły weekend krakowianie ulegli na własnym stadionie 1:2 Wigrom Suwałki.

Warto dodać, że jeszcze w ubiegłym sezonie obie ekipy rywalizowały ze sobą na poziomie trzeciej ligi. Wiemy, jak wyglądały kulisy awansu obu ekip do 2 Ligi. Wydaje się, że ta sprawa może dodać dodatkowego smaczku temu pojedynkowi! Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 19:00. Do usłyszenia!
    Skład gospodarzy!
    Jedenastka Hutnika.

Motor Lublin: Madejski – Moskwik, Wawszczyk, Grodzicki, M.Król, Swędrowski, Kumoch, R.Król, Ceglarz, Wójcik, Świderski.
    Rezerwowi: Kiełpin, Duda, Ropski, Rak, Cichocki, Jagodziński, Michota, Łukasik, Kunca.

Hutnik Kraków: Smug – Jaklik, Stawarczyk, Zając, Reczulski – Drąg, Kędziora, Świątek – Kieliś, Ozimek, Linca.
    Rezerwowi: Dul, Antoniak, Sobala, Matysek, Hajduk, Olszewski, Jodłowski, Hafez.

Sędziowie: Leszek Lewandowski (Zabrze)..

1

1
    Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie zaczynają lublinianie.

2
    Na początku spotkania w ataku pozycyjnym zawodnicy Motoru.

3
    Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Zagranie z lewej flanki w pole karne rywala. Wybił futbolówkę Łukasz Kędziora.

4
    Zagranie ręką Jaklika. Od rzutu wolnego na połowie rywala wznowią grę lublinianie.

7
    Motor cały czas w ataku pozycyjnym. Możemy założyć, że przez większość czasu tak będzie wyglądało to spotkanie.

8
    Mocny strzał z dystansu Swędrowskiego. Golkiper Hutnika pewnie interweniował w tej sytuacji.

10
    Wójcik faulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Motoru. Linca napomniany słownie przez sędziego.

12
    Ostry faul Mateusza Reczulskiego w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla zawodnika Hutnika.

13
    Podanie w pole karne do Rafała Króla, który uderzał piłkę na wślizgu! Futbolówkę sprzed linii wybił zawodnik Hutnika. Korner dla gospodarzy.

14
    Huknął z dystansu Filip Wójcik! Bardzo niecelna próba pomocnika gospodarzy.

15
    Akcja przeniosła się na drugą połowę boiska. Uderzał Linca, jednak również nie trafił w światło bramki.

16
    W walce o piłkę w polu karnym rywala faulował Ozimek.

18
    Popędził z futbolówką na bramkę rywala Daniel Świderski i oddał groźny strzał! Smug dobrze interweniował na linii i odbił piłkę!

19
    W polu karnym rywala znajdował się Daniel Świderski, ale podanie w jego kierunku okazało się niecelne.

21
    Na pozycji spalonej znalazł się Filip Wójcik. Rzut wolny dla Hutnika.

22
    Okazja dla krakowian! Podanie w pole karne do Ozimka, który uderzał z ostrego kąta! Madejski odbił nogą futbolówkę!

24
    Kieliś faulowany na połowie przeciwnika. Rzut wolny dla Hutnika. Okazja na wrzutkę w szesnatkę rywala.

25
    Kędziora posłał futbolówkę prosto w mur ustawiony przez rywali.

27
    Wrzutka z prawej flanki w pole karne Motoru. Pewnie łapie piłkę Madejski.

28
    1:1 w żółtych kartkach. Ukarany przez sędziego Kamil Kumoch.

31
    Słupek ratuje gości! Wpierw oglądaliśmy dwa dośrodkowanie z prawej flanki. Potem uderzał z szesnastego metra Kumoch. Piłka trafiła tylko w obramowanie bramki!

33
    Przewaga po stronie Motoru. Widać, że gospodarze chcieliby strzelić gola jeszcze przed przerwą.

34
    Przy linii końcowej Daniel Świderski zdołał wywalczyć rzut rożny.

36
    Gra przez większość czasu toczy się na połowie Hutnika. Lublinianie nie stworzyli sobie jednak wielu szans bramkowych.

39
    Uderzenie z rzutu wolnego Moskwika. Piłka trafiła prosto w mur.

40
    Poszli z akcją goście. Zagranie wzdłuż linii końcowej. Piłka została zablokowana. Korner dla krakowian.

41
    Przewinienie Drąga na Wójciku. Żółta kartka dla zawodnika Hutnika Kraków.

41
    Było groźnie! Na bramkę rywala z szesnastego metra uderzał Kumoch! Smug odbija piłkę za linię końcową!

44
    Pojedynek biegowy Grodzickiego z Ozimkiem. Świetna interwencja doświadczonego defensora.

45
    Zagranie w pole karne do Daniela Świderskiego, którego strzał został zablokowany. Korner dla Motoru.

45

Pierwsza połowa za nami. Przewaga po stronie gospodarzy, którzy nie potrafili jednak jej udokumentować golem. Hutnik skupia się raczej na kontratakach.

46

46
    Początek drugiej połowy spotkania. Zaczynają zawodnicy Hutnika Kraków.

47
    Wrzutka z rzutu wolnego Reczulskiego w pole karne rywala. Wybijają futbolówkę z własnej szesnastki lublinianie.

47
    Gol dla Motoru!
    Strzelcem bramki TOMASZ SWĘDROWSKI.

Znakomity początek drugiej połowy dla gospodarzy! Spod nóg Daniela Świderskiego przejął futbolówkę Tomasz Swędrowski. Pomocnik Motoru wszedł w pole karne rywala i oddał strzał po ziemi. Piłka po rykoszecie wpadła do siatki obok zaskoczonego golkipera!

51
    Akcja Motoru na lewej flance. Rafał Król zdołał wywalczyć tylko rzut z autu dla swojej ekipy.

52
    Przewinienia Wawszczyka na Ozimku. Żółta kartka dla gracza gospodarzy.

53
    Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Motoru. Piłka nie trafia do żadnego z zawodników i wznowi grę Madejski.

55
    Rafał Król faulował w polu karnym rywala. Wznowią grę przyjezdni.

56
    Kiepskie dośrodkowanie Ceglarza. Prosto na głowę przeciwnika.

57
    Dobre zagranie Kielisia do kolegi z zespołu, który został w ostatnim momencie uprzedzony przez rywala.

60
    Po straconym golu odważniej do ataków ruszyli krakowianie.

62
    Strzał z dystansu na bramkę Motoru. Prosto w Madejskiego, który nie pomylił się przy interwencji.

63
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kumoch, na boisku pojawia się Rak.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Duda.

64
    Uderzenie z dystansu Reczulskiego, ale zdecydowanie niecelne.

67
    Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Motor kontroluje przebieg meczu.

69
    Tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Hafez (Hutnik Kraków).

70
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Linca, na boisku pojawia się Hafez.

72
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Michota.

74
    Strzał z dystansu Kielisia. Próba została zablokowana. Potem wrzucał piłkę Świątek, jednak wybili futbolówkę gospodarze.

75
    Przewinienie Piotra Stawarczyka na lewym skrzydle. Żółta kartka dla doświadczonego defensora.

76
    Mocne wrzucenie piłki autorstwa Tomasza Swędrowskiego. Wznowi grę z piątego metra Smug.

77
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Drąg, na boisku pojawia się Sobala.

80
    Strzelcem bramki DANIEL ŚWIDERSKI.

Świetna akcja gospodarzy! Długo przy linii bocznej zastawiał się z futbolówkę Król. Rak podał w pole karne do Świderskiego, który odegrał do Rafała Króla. Ten wystawił futbolówkę Świderskiemu. Były zawodnik Resovii miał mało czasu na strzał i uderzył piłkę z czuba. Bez szans na udaną interwencję był Smug.

83
    Przewinienie Zająca na Świderskim. Żółta kartka dla defensora Hutnika.

85

Rafał Król wycofuje futbolówkę do Michoty, po którego strzale odbija piłkę Smug. W odpowiednim miejscu był Daniel Świderski. Napastnik Motoru tylko dopełnił formalności i trafił do pustej bramki!

86
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Kędziora, na boisku pojawia się Jodłowski.

88
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi R.Król, na boisku pojawia się Cichocki.

90
    Druga połowa spotkania potrwa przynajmniej trzy minuty dłużej.

90+1
    Bardzo dobrą sytuację do zdobycia honorowego gola miał Ozimek, ale posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką po strzale z jedenastego metra!

90+4

Koniec meczu w Lublinianie! Gospodarze zasłużenie sięgają po trzy oczka. W pierwszej odsłonie Motor nie mógł napocząć swojego rywala. Szybka bramka w drugiej połowie ustawiła mecz. Potem krakowian dwoma trafieniami dobił Daniel Świderski. (20:56:32)
    Dziękujemy Państwu za spędzony wspólnie czas. Do usłyszenia!