Kasjusz Życiński - Marcin Najman (Boks) Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (kon.) | Marcin Dubiel - Kacper Błoński Kacper "Blonsky" Błoński (kon.)
koniec spotkania
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin "El Testosteron" Najman (Boks)

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

niedziela 22.11.2020, 00:10Fame MMA 8
  Zwycięzcą walki został Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
   
  2:25
  Najman po przerwie uderza kopnięciem rywala! Sędzia go dyskwalifkuje! Po chwili awantura i rozdziela ich ochrona!
   
  2:30
  Co tu się wydarzyło? Najman obalił Don-Kasjo i zadał kilka ciosów w parterze! W tym przypadku jest to zabronione!
   
  2:45
  Rzucił się na rywala Najman. Dwa ciosy, a po chwili wymiana.
   
  3:00
  Zaczynamy!
   
  Gotowy do walki również Kasjusz "Don-Kasjo" Życiński"!
   
  Zaczynamy ostatnie starcia Fame MMA 8! Do wejścia szykuje się Marcin "El Testosteron" Najman!
  Bukmacherzy wieńczą koniec kariery Marcinowi Najmanowi, który kolejny raz zapowiada, że jest to jego ostatnia walka. Nie jest według nich faworytem tego starcia. Czy tym razem "El Testosteron" zamknie usta hejterom?
   
  Walka odbędzie się w kategorii open. Zasięg ramion i wzrost jest po stronie Kasjusza, który mierząc 189 cm jest wyższy od swojego rywala o 7 cm. Marcin zaś jest o 12,3 kg cięższy, ważąc 109,3 kg.
   
  Obaj zawodnicy stoczyli kilka walk w federacji Fame MMA. Życiński wygrał wszystkie z nich, odprawiając z kwitkiem odpowiednio Adriana "Polaka" Polańskiego, Dawida "Ambro" Ambroziaka oraz Macieja Rataja. Najman zaś na "dzień dobry" pokonał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka, następnie przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowakiem, a ostatnio zwyciężył w starciu z Dariuszem "Lwem" Kazimierczukiem.
   
  Kasjusz Życiński jest zaś znany z różnego rodzaju programów telewizyjnych oraz kontrowersyjnych wypowiedzi w stosunku do innych zawodników federacji Fame MMA. "Don Kasjo" próbował swoich sił w "Top Model", był członkiem grupy w programie "Ex na plaży", a obecnie jest też uczestnikiem programu "Warsaw Shore". Do tego przez wiele lat toczył walki w amatorskim boksie, ocierając się o kadrę olimpijską. W tej chwili prowadzi również swój kanał na Youtubie, który obserwuje ponad 100 tyś. widzów, a do tego śledzi go na Instagrami ponad 300 tys. obserwujących.
   
  Marcina Najmana nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać. Jest to "ojciec" polskiego freak fightingu. Wiele lat spędzonych na ringach bokserskich, a od jakiegoś czasu w oktogonach MMA. W zawodowym boksie wygrał piętnaście pojedynków oraz sześć przegrał. W MMA zaś zwyciężał trzykrotnie, aby pięć razy uznać wyższość rywali.
  Co-Main Event ósmej gali Fame MMA to długo wyczekiwane starcie w formule bokserskiej w małych rękawicach. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z Marcinem "El Tosteronem" Najmanem.
   
  Witamy w transmisji online. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:20.

  aldz