Śląsk – Wisła K. 1:1 (koniec)
Śląsk Wrocław
1:1 (1:1)
Wisła Kraków
Piątek 12.02.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Wrocław • PKO Ekstraklasa • 17. kolejka

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały na bramkę: 2:6. Strzały niecelne: 6:14. Rzuty rożne: 3:13. Spalone: 1:1. Faule: 12:19. (22:25:18)

Śląsk Wrocław zremisował z Wisłą Kraków 1-1. W drugiej połowie nie padła żadna bramka. Z boiska wyleciał Zylla, lecz przyjezdni nie wykorzystali gry w przewadze.

90+6

90+4
    Komiczna sytuacja. Frankowski minutę przed końcem odgwizdał koniec. Szybko jednak poprawił się.

90+3
    Jeszcze jedno przewinienie Żukowa. Tym razem poszkodowany został Piasecki.

90+2
    Niedokładne dośrodkowanie gości z rzutu rożnego.

90
    Cztery minuty doliczone przez Frankowskiego.

87
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Róbert Pich, na boisku pojawia się Patryk Janasik.

87
    Pich mocno ucierpiał w tej sytuacji.

86
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Stefan Savić, na boisku pojawia się Piotr Starzyński.

86
    Przerwa w grze spowodowana urazem gracza Śląska. Doszło najprawdopodobniej do zderzenia Putnockiego z kolegą.

84
    Skuteczna interwencja Pawelca, który wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg Brown Forbesa.

83
    Plewka faulował Picha przy linii bocznej.

82
    Biała Gwiazda nie potrafi wykorzystać gry w przewadze. Niewymuszone błędy, niedokładne podania. Putnocky bezrobotny.

79
    Końcówka spotkania. Mimo gry w osłabieniu Śląsk nie zamierza oddawać inicjatywy. Wszystko wskazuje na to, że ekipy podzielą się punktami.

76
    Stiglec próbował wymusić jedenastkę. Frankowski nie dał się nabrać i ukarał gracza Śląska żółtą kartką.
    76. Żółta kartka

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Dino Stiglec (Śląsk Wrocław).

76
    To czwarta żółta kartka Żukowa w tym sezonie, co oznacza, że będzie musiał pauzować w kolejnym spotkaniu.

Krzysztof

Gole: 23. Scalet – 30. Yeboah

Kartki:   56. Zylla (SLA), 76. Stiglec (SLA) – 60. Frydrych (WIS), 75. Żukow (WIS)   64. Zylla (SLA)

Spudłowany karny!: 57. Brown Forbes (WIS), bramkarz Putnocky obronił

Strzały celne: 2:6. Strzały niecelne: 6:14. Rzuty rożne: 3:13. Spalone: 1:1. Foule: 12:19.
    Śląsk Wrocław: Putnocky – Cotugno, Puerto, Pawelec (C), Stiglec – Praszelik, Scalet – Pawłowski (67. Musonda), Pich (87. Janasik), Zylla – Expósito (73. Piasecki).
    Zmiany: Szromnik – Celeban, Janasik, Bejger, Pałaszewski, Lewkot, Musonda, Piasecki, Wilusz.

Wisła Kraków: Lis – Burliga, Frydrych, Mehremič, Sadlok (C) – Plewka, Savić (86. Starzyński), Żukow – Silva (73. Medved), Brown Forbes, Yeboah.
    Zmiany: Broda – Wachowiak, Boguski, Starzyński, Szota, Chuca, Duda, Buksa, Medved.

Główny: Bartosz Frankowski