AZS UŚ – Jelcz-Laskowice 1:1 (koniec) | Clearex – Jagiellonia 2:4 (koniec) | Nova Gliwice – FC Reiter 2:5 (koniec)
PA Nova Gliwice
2:5 (0:2)
FC Reiter Toruń
Sobota 20.03.2021, 17:00 • Hala Jasna, Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 25 • 25. kolejka

39:50
    Gol dla FC KJ Toruń! Bramkę z 10 metrów zdobywa REMIGIUSZ SPYCHALSKI.

Zaledwie kilka sekund do końca czasu i za wykonanie przedłużonego rzutu karnego zabrał się Remigiusz Spychalski. Już bez większego obciążenia związanego z rezultatem skompletował hat-tricka.

38:53
    Gol dla FC KJ Toruń! Strzelcem bramki REMIGIUSZ SPYCHALSKI.

FC Toruń wyczuł odpowiedni moment do podsumowania spotkania golem. Nie ma w przedostatniej minucie podstawowego czasu wyrównania, natomiast jest odbudowanie dwubramkowej przewagi przez przyjezdnych.

35:19
    Gol dla PA Nova Gliwice!
    Strzelcem bramki PATRIK ZATOVIĆ.

Dzieje się! Konfrontacja wyglądała na rozstrzygniętą, tymczasem dzięki Patrikowi Zatoviciowi będzie jeszcze bardzo interesująco. Nie minęła minuta od poprzedniego gola, a oddał on drugie uderzenie do siatki.

34:38

Jeszcze może być bardzo interesująco w ostatnich minutach meczu. Po uderzeniu Patrika Zatovicia gospodarze powinni nabrać wiatru w żagle i postarać się jeszcze zagrozić FC Toruń. Odrobinę zszokowani są przyjezdni.

30:15
    Gol dla FC KJ Toruń! Strzelcem bramki MARCIN MRÓWCZYŃSKI.

FC Toruń skuteczniejszy od przeciwnika również po powrocie z szatni na boisko. Po tym trafieniu trudno już gospodarzom liczyć na zapunktowanie. Kolejna porażka PA Nova Gliwice wisi w powietrzu po uderzeniu Marcina Mrówczyńskiego.

10:21
    Gol dla FC KJ Toruń! Strzelcem bramki ŁUKASZ ŻEBROWSKI.

Tego się najwyraźniej nie zapomina. Weteran futsalowych boisk strzelił gola. Dobre rozegranie rzutu wolnego, przez moment zakotłowało się na połowie PA Nova Gliwice, a Łukasz Żebrowski potrafił to wykorzystać.

07:59

FC Toruń na prowadzeniu w Gliwicach. Przyjezdni znaleźli sposób na przedostatnie się przez defensywę przeciwnika, a pierwszym skutecznym w meczu okazał się Remigiusz Spychalski.

Gole: 35. Zatović, 36. Zatović – 8. Spychalski, 11. Żebrowski, 31. Mrówczyński, 39. Spychalski, 40. Spychalski (10 m rzut karny)

Kartki:   11. Hiszpański (GLI) – 16. Wojciechowski (FCT)

PA Nova Gliwice: Hremza, Barteczka – Zdrahal, Borkowski, Marton, Hiszpański, Pasierb, Borkowski, Małek, Moises, Widuch, Zaczkowski, Zatović.

FC Reiter Toruń: Iwański, Naparło, Iwanek – Wojciechowski, Głodowski, Waszak, Spychalski, Lewandowski, Machałowski, Żebrowski, Mrówczyński.

Sędziowie: Potępa, Wałęga – Bąk, Konieczny