Red Dragons – FC Reiter 2:0 (koniec) | GI Malepszy – Piast 2:2 (koniec) | Lębork – Nova Gliwice 4:2 (koniec)
Red Devils – Dreman 3:5 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
2:2 (2:1)
Piast Gliwice
Niedziela 25.04.2021, 17:00 • Hala Trapez, Leszno • FOGO Futsal Ekstraklasa • 30. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:49:41)

Konfrontacja w Lesznie zakończona sprawiedliwym podziałem punktów. Fragmentami było dynamicznie i interesująco. GI Malepszy Futsal Leszno dwukrotnie wychodził na prowadzenie dzięki uderzeniom Mateusza Lisowskiego oraz Kacpra Konopackiego, ale nie uciekł przeciwnikom. Trafienia Mateusza Mrowca oraz Dominika Soleckiego sprawiły, że w hali Trapez doszło do podziału punktów po remisie 2:2.

40:00

39:02
    Przerwa na żądanie szkoleniowca gospodarzy.

38:40
    Zakotłowało się w pobliżu linii bramkowej. Dwóch zawodników miało ochotę na wepchnięcie piłki z bliska do siatki, jednak znalazł się obrońca zdolny do wyekspediowania jej z niebezpiecznej strefy.

37:20
    Długo krążyła piłka po obrzeżach pola bramkowego. Tak jakby zawodnikom brakowało zdecydowania. Wreszcie w pewnym momencie pojawiło się uderzenie, ale już z kompletnie nieprzygotowanej pozycji.

36:30
    W nerwowej atmosferze końcówka spotkania i pytanie, co z tego wszystkiego wyniknie w ostatnich minutach.

35:20
    Domagali się przewinienia gospodarze. Zrobiło się głośno, ponieważ nieomal w tym samym momencie pretensje w kierunku sędziego wyrazili futsaliści obecni na boisku i ci zajmujący miejsca na ławce rezerwowych.

34:39
    Orlando Duarte napomniany żółtą kartką za krewkie protestowanie.

33:10
    Piąte przewinienie na koncie Piasta Gliwice. Robi się gorąco gościom.

32:48
    Sebastian Szadurski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

31:30
    Ostra konfrontacja w centrum boiska. Przyjezdni starali się odebrać piłkę. Dwóch zawodników doskoczyło w jednym momencie do osamotnionego przeciwnika.

30:10
    Druga połowa tuż za półmetkiem i obie drużyny mają tak samo blisko i jednocześnie daleko do odniesienia zwycięstwa.

28:50
    kcja za akcję. Gospodarze spróbowali zaskoczyć przeciwnika szybkim wypadem na jego połowę. Udało się tam zyskać przewagę liczebną, ale nie udało się oddać celnego strzału.

27:30
    Allyson Amantes napomniany żółtą kartką za przewinienie.

25:30
    Trzecie przewinienie odgwizdane zawodnikom z województwa śląskiego.

24:44
    Gol dla Piasta!
    Strzelcem bramki DOMINIK SOLECKI.

Gliwiczanie ponownie złapali swojego przeciwnika. Ponownie remis w Lesznie. Dominik Solecki wziął sprawę wyniku w swoje ręce, a konkretnie nogi. Piast Gliwice nie zamierza odpuścić gospodarzom.