Lech II P. – Motor 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Skra 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – KKS 0:0 (koniec)
Hutnik – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Śląsk II 2:4 (koniec) | GKS K. – Bytovia 4:1 (koniec)
Olimpia Grudziądz
2:4 (0:2)
Śląsk II Wrocław
Niedziela 23.05.2021, 18:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 2. Liga • Runda 35

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:55:33)

Posiadanie piłki: 55% : 45%.
    Strzały na bramkę: 4:6.
    Strzały niecelne: 7:2.
    Rzuty rożne: 8:3.
    Spalone: 3:1.
    Faule: 19:13.

Kanonada w Grudziądzu, a skuteczniejsi okazali się w niej piłkarze z Wrocławia. Dzięki dubletom swoich liderów Adriana Łyszczarza oraz Sebastiana Bergiera przyjezdni odnieśli zwycięstwo 4:2 na terenie Olimpii.

90+5

90+4
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Bargiel, na boisku pojawia się Jakubiak.

90+2
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Bergier, na boisku pojawia się Michalski.

90+2
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Łyszczarz, na boisku pojawia się Fediuk.

90+1
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Obst, na boisku pojawia się Romero.

90
    Doliczony czas.

88
    Grzegorz Płatek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

87
    Akcja Olimpii Grudziądz zakończona niedokładnym strzałem.

85
    Zaledwie pięć minut podstawowego czasu i sytuacja gospodarzy jest już bardzo nieprzyjemna. Aż dwie bramki do odrobienia.

82
    Energiczne podejście wysokim pressingiem. Próba wywarcia presji na przeciwniku i dzięki temu odebrania piłki w pobliżu jego pola karnego. Posiadająca futbolówkę drużyna musi mieć się na baczności przy wykonywaniu każdego podania.

80
    10 minut do końca podstawowego czasu w bardzo widowiskowym spotkaniu.

78
    Piłka skierowana na skrzydło. Została ona tam rozegrana w duecie przez defensora oraz pomocnika. Dośrodkowanie nie było odpowiednio wypieszczone i nie zostało podsumowane uderzeniem.

76
    Gol dla Śląska!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN BERGIER.

Drugą połowę można oglądać z zapartym tchem. Atakują jedni i drudzy, a skuteczniejsi na przestrzeni całego meczu okazują się wrocławianie. Sebastian Bergier dorównał Adrianowi Łyszczarzowi i również skompletował dublet.

74
    Szybko krążyła piłka między przyjezdnymi i zanosiło się na stworzenie przez nich sytuacji podbramkowej. Wymiana podań została przerwana w ostatnim momencie i atakującym udało się wyłącznie wypracować wznowienie od rzutu wolnego. Broniący mają możliwość poprawienia szyków obronnych.

72
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Graczyk, na boisku pojawia się Andronić.

72
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Jarosz, na boisku pojawia się Ciechanowski.

Gole: 51. Embalo, 63. Jarosz – 12. Bergier, 39. Łyszczarz, 60. Łyszczarz, 76. Bergier

Kartki:   59. Witasik (OLG), 69. Widejko (OLG), 88. Płatek (OLG)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 3:1. Foule: 19:13.
    Olimpia Grudziądz: Sujecki – Widejko, Witasik, Obst (90. Romero), Jarosz (72. Ciechanowski), Graczyk (72. Andronić), Gabor, Popalzay, Kalenik (65. Nawrocki), Criciuma (65. Płatek), Embalo.

Zmiany: Sapela – Paliwoda, Andronić, Romero, Leszczyński, Gulczyński, Płatek, Ciechanowski, Nawrocki.

Śląsk II Wrocław: Frasik – Bukowski, Maruszak, Trepczyński, Maćkowiak, Wypart, Łyszczarz (90. Fediuk), Boruń, Młynarczyk, Bargiel (90. Jakubiak), Bergier (90. Michalski).

Zmiany: Tysiak – Michalski, Jakubiak, Fediuk.

Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Białystok)