Wybrzeże – Wilki 50:40 (kon.) | Unia T. – ROW 38:52 (kon.) | Start – Polonia 44:46 (kon.)
Arged Malesa – Orzeł 45:45 (kon.)
koniec spotkania
Unia Tarnów
38:52
PGG ROW Rybnik
niedziela 20.06.2021, 14:00eWinner 1. liga • 10. kolejka
     
    9. Dawid Lampart 10 (3,2,1,3,1,0)
    10. Alexander Woentin 1+1 (0,1*,0,0)
    11. Artur Mroczka 7+1 (1,1*,1,2,1,1)
    12. Mateusz Gzyl
    13. Rohan Tungate 13 (2,3,2,2,3,1)
    14. Dawid Rempała 2+1 (1*,1,0)
    15. Przemysław Konieczny 5+1 (2,2,0,1*)
    16. Piotr Świercz 0 (0)

    1. Kacper Gomólski 11+2 (2,2,2*,3,2*)
    2. Rune Holta 13+1 (3,1*,3,33)
    3. Siergiej Łogaczow 11 (0,3,3,2,3)
    4. Wiktor Trofimow 3+1 (2*,0,1,d)
    5. Michael Jepsen Jensen 8+1 (1,3,2,0,2*)
    6. Mateusz Tudzież 6 (3,3,tt)
    7. Kacper Tkocz 0 (0,0,0)
    8. Leon Flint (16:08:52)
     
    Koniec meczu.
     
    15
    Bieg 15
    Kacper Gomólski 2
    Rohan Tungate 1
    Rune Holta 3
    Dawid Lampart 0

    Wynik biegu: 1:5
    Wynik meczu: 38:52
     
    14
    Bieg 14
    Alexander Woentin 0
    Siergiej Łogaczow 3
    Artur Mroczka 1
    Michael Jepsen Jensen 2

    Wynik biegu: 1:5
    Wynik meczu: 37:47
     
    13
    Bieg 13
    Michael Jepsen Jensen 0
    Alexander Woentin 1
    Siergiej Łogaczow 2
    Rohan Tungate 3

    Wynik biegu: 4;2
    Wynik meczu: 36:42
     
    12
    Bieg 12
    Przemysław Konieczny 1
    Rune Holta 3
    Artur Mroczka 2
    Kacper Tkocz 0

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 32:40
     
    11
    Bieg 11
    Wiktor Trofimow d
    Rohan Tungate 2
    Kacper Gomólski 3
    Dawid Lampart 1

    RT: Tungate za Gzyla

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 29:37
     
    10
    Bieg 10
    Artur Mroczka 1
    Mateusz Tudzież t
    Dawid Lampart 3
    Michael Jepsen Jensen 2

    RT: Lampart za Gzyla

    Wynik biegu: 4:2
    Wynik meczu: 26:34
     
    9
    Bieg 9
    Kacper Gomólski 2
    Dawid Lampart 1
    Rune Holta 3
    Alexander Woentin 0

    Wynik biegu: 1:5
    Wynik meczu: 22:32
     
    8
    Bieg 8
    Rohan Tungate 2
    Siergiej Łogaczow 3
    Dawid Rempała 0
    Wiktor Trofimow 1

    Wynik biegu: 2:4
    Wynik meczu: 21:27
     
    7
    Bieg 7
    Alexander Woentin 1
    Kacper Tkocz 0
    Dawid Lampart 2
    Michael Jepsen Jensen 3

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 19:23
     
    6
    Bieg 6
    Rune Holta 1
    Rohan Tungate 3
    Kacper Gomólski 0
    Przemysław Konieczny 2

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 16:20
     
    5
    Bieg 5
    Siergiej Łogaczow 3
    Artur Mroczka 1
    Wiktor Trofimow 0
    Przemysław Konieczny 2

    RZ: Konieczny za Gzyla

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 13:17
     
    4
    Bieg 4
    Wiktor Trofimow 2
    Dawid Rempała 1
    Mateusz Tudzież 3
    Alexander Woentin 0

    Wynik biegu: 1:5
    Wynik meczu: 10:14
     
    3
    Bieg 3
    Piotr Świercz 0
    Michael Jepsen Jensen 1
    Rohan Tungate 2
    Rune Holta 3

    RZ: Świercz za Gzyla

    Wynik biegu: 2:4
    Wynik meczu: 9:9
     
    2
    Bieg 2
    Mateusz Tudzież 3
    Przemysław Konieczny 2
    Kacper Tkocz 0
    Dawid Rempała 1

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 7:5
     
    1
    Bieg 1
    Dawid Lampart 3
    Kacper Gomólski 2
    Artur Mroczka 1
    Siergiej Łogaczow 0

    Wynik biegu: 4:2
     
    Mecz się rozpoczął.

    Jarosław Kowalski

    Unia Tarnów:
    9. Dawid Lampart 10 (3,2,1,3,1,0)
    10. Alexander Woentin 1+1 (0,1*,0,0)
    11. Artur Mroczka 7+1 (1,1*,1,2,1,1)
    12. Mateusz Gzyl
    13. Rohan Tungate 13 (2,3,2,2,3,1)
    14. Dawid Rempała 2+1 (1*,1,0)
    15. Przemysław Konieczny 5+1 (2,2,0,1*)
    16. Piotr Świercz 0 (0)

    PGG ROW Rybnik:
    1. Kacper Gomólski 11+2 (2,2,2*,3,2*)
    2. Rune Holta 13+1 (3,1*,3,33)
    3. Siergiej Łogaczow 11 (0,3,3,2,3)
    4. Wiktor Trofimow 3+1 (2*,0,1,d)
    5. Michael Jepsen Jensen 8+1 (1,3,2,0,2*)
    6. Mateusz Tudzież 6 (3,3,tt)
    7. Kacper Tkocz 0 (0,0,0)
    8. Leon Flint

    Sędziowie:
    Sędzia: Paweł Palka
    Komisarz toru: Tomasz Welc