Widzew – Sandecja 3:0 (koniec) | Polkowice – Podbeskidzie 1:1 (koniec) | Stomil – Chrobry 1:2 (koniec)
Górnik Polkowice
1:1 (0:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Niedziela 01.08.2021, 15:00 • Stadion Miejski, Polkowice • Fortuna 1 Liga • 1. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:06:54)

Faule: 13:23.

Remis 1:1 w otwierającym sezon obu zespołom meczu w Polkowicach. Podbeskidzie Bielsko-Biała otworzyło wynik uderzeniem Kamila Bilińskiego w czasie doliczonym do pierwszej połowy spotkania. Górnik nie zamierzał dać za wygraną i odpowiedział po przerwie strzałem Mariusza Szuszkiewicza. Ostatecznie podział punktów beniaminka ze spadkowiczem.

90+4

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

81
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Szuszkiewicz, na boisku pojawia się Purzycki.

81
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Sobków, na boisku pojawia się Bancewicz.

81
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Polkowski, na boisku pojawia się Merebaszwili.

80
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Frelek, na boisku pojawia się Roginić.

80
    Pozostało obu drużynom zaledwie 10 minut podstawowego czasu na rozstrzygniecie pojedynku.

78
    Coraz bliżej do decydujących rozstrzygnięć w tym spotkaniu. Na twarzach zawodników maluje się odrobina zdenerwowania. Widać to również w ich poczynaniach.

72
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki MARIUSZ SZUSZKIEWICZ.

Duża radość na stadionie w Polkowicach, ponieważ napór Górnika poskutkował wyrównaniem. Mariusz Szuszkiewicz znalazł sposób na pokonanie dobrze dysponowanego Michala Peskovicia. Umieścił piłkę w bramce strzałem bez przyjęcia.

71
    Kamil Biliński nie spożytkował wysiłku Dawida Polkowskiego i jego wypieszczonego podania. Uderzenie autora dotąd jedynego gola okazało się niedokładne.

71
    Jakub Bieroński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

69
    Kajetan Szmyt miał doskonałą szansę na doprowadzenie do remisu krótko po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. Michal Pesković broni na wysokim poziomie i jeszcze raz zbiera gratulację od kompanów z pola!

65
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Scalet, na boisku pojawia się Roman.

62
    Zabrakło wykończenia atakowi Górnika Polkowice, ale jest poważne ostrzeżenie dla bielszczan. Płaskie wstrzelenie Eryka Sobkówa w pole bramkowe nie doczekało się podsumowania skutecznym uderzeniem.

60
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Krakowski, na boisku pojawia się Szmyt.

Gole: 72. Szuszkiewicz – 45+4. Biliński

Kartki:   34. Pałaszewski (PLK), 57. Krakowski (PLK) – 71. Bieroński (POD)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 1:0. Foule: 13:23.
    Górnik Polkowice: Szymański – Magdziak, Ratajczyk, Kucharczyk, Pałaszewski, Szuszkiewicz (81. Bancewicz), Sobków (81. Purzycki), Fryzowicz (38. Radziemski), Wacławczyk, Krakowski (60. Szmyt), Piątkowski.

Zmiany: Furtal – Karmelita, Szmyt, Radziemski, Purzycki, Bancewicz, Mazurowski, Biernat, Opałacz.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Pesković – Kowalski-Haberek, Frelek (80. Roginić), Biliński, Polkowski (81. Merebaszwili), Bieroński, Gach, Scalet (65. Roman), Rodriguez, Gutowski, Mikołajewski.

Zmiany: Polacek – Laskowski, Merebaszwili, Costa, Roman, Roginić, Wełniak.

Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)