Warta – Pogoń | 1:1 (koniec) | | | Cracovia – Śląsk | 1:2 (koniec) | | | Jagiellonia – Raków | 3:0 (koniec) |
Widzew – Sandecja | 3:0 (koniec) | | | Polkowice – Podbeskidzie | 1:1 (koniec) | | | Stomil – Chrobry | 1:2 (koniec) |
Śląsk II – Hutnik | 1:1 (koniec) |
Banik – Zlín | 5:1 (koniec) | | | Slovacko – Dynamo C.B. | 1:0 (koniec) | | | Bohemians – Vik. Pilzno | 1:2 (koniec) |
Moravce-Vrable – MSK Żilina | 0:1 (koniec) | | | Senica – Spartak T. | 2:1 (koniec) | | | Dunajska – Tatran | 3:1 (koniec) |
Hajduk – Šibenik | 1:0 (koniec) | | | Dinamo Z. – Rijeka | 3:3 (koniec) | | | Osijek – Slaven Belupo | 0:0 (koniec) |
finał
Stomil Olsztyn
1:2
(0:2)
Chrobry Głogów
Radosław Radczak
Gole:
69. Fundambu – 20. Praznovsky, 34. Bochnak
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 7:5. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 1:1. Foule: 12:7.
Sędziowie: Konrad Kiełczewski (główny), Piotr Podbielski (asystent 1), Paulina Baranowska (asystent 2), Łukasz Kuźma (techniczny).
Widownia:
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 7:5. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 1:1. Foule: 12:7.
Stomil Olsztyn:
Bąkowski – Żwir (82. Spychała), Tecław (46. Reiman), Remisz, Straus – Ciechanowski, Dampc, Szramka (46. Fundambu), Pawlak (46. Mikita), Moneta (83. Zych) – Lewicki.
Zmiany: Smug – Reiman, Czajka, Spychała, Zych, Galach, Fundambu, Mikita, Mysiorski.
Trener:
Chrobry Głogów: Leszczyński – Ilków-Gołąb, Bougaidis, Praznovsky (C), Banasiak – Mandrysz, Bochnak (70. Ziemann) – Cywka, Machaj (70. Kolenc), Piła – Van Der Heijden (78. Lebedyński).
Zmiany: Dybowski – Michalec, Kolenc, Michalczyk, Lebedyński, Ziemann, Dziąbek, Jandziak.
Trener:
Zmiany: Smug – Reiman, Czajka, Spychała, Zych, Galach, Fundambu, Mikita, Mysiorski.
Trener:
Chrobry Głogów: Leszczyński – Ilków-Gołąb, Bougaidis, Praznovsky (C), Banasiak – Mandrysz, Bochnak (70. Ziemann) – Cywka, Machaj (70. Kolenc), Piła – Van Der Heijden (78. Lebedyński).
Zmiany: Dybowski – Michalec, Kolenc, Michalczyk, Lebedyński, Ziemann, Dziąbek, Jandziak.
Trener:
Sędziowie: Konrad Kiełczewski (główny), Piotr Podbielski (asystent 1), Paulina Baranowska (asystent 2), Łukasz Kuźma (techniczny).
Widownia:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały na bramkę: 2:2.
Strzały niecelne: 7:5.
Rzuty rożne: 5:5.
Spalone: 1:1.
Faule: 12:7.