Resovia – GKS T. 1:0 (koniec) | Podbeskidzie – Odra O. 0:3 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3 (0:1)
Odra Opole
Piątek 06.08.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Fortuna 1 Liga • 2. runda

Odra Opole wygrywa z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3-0! Górale od 76. minuty rywalizowali jednego zawodnika mniej. W doliczonym czasie gospodarze stracili dwa gole. (22:25:53)

90+5

90+4
    Gol dla Odry!
    Strzelcem bramki MIŁOSZ TROJAK.

Krótko rozegrany rzut rożny przez gości. Trojak sprytnie mija kolejnych rywali i na koniec oddaje strzał w kierunku bramki. Piłka odbija się od Costy i wpada do siatki!

90+4
    Jeszcze jeden rzut rożny Odry.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Costa (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Nowak (Odra Opole).

90+2
    Złotek doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Strzelcem bramki KONRAD NOWAK.

Przyjezdni ruszyli z błyskawiczną kontrą po prezencie Costy. Nowak wpadł w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Peskoviciowi!

90+1
    Fatalna strata Costy. Kontra Odry.

89
    Odra Opole grając jednego zawodnika więcej ma duże problemu z wydostaniem się z własnej połowy. Ograniczają się do wybijania piłek.

88
    Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu Góralom, tak jak kompletnie nic w dzisiejszym spotkaniu.

87
    Maćkowiak faulował Merebaszwiliego. Gospodarze mają okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

86
    Trojak odepchnął Frelka na połowie Odry.

85
    Centra Marca z prawego skrzydła. Piłkę wyłapuje Pesković.

84
    Bardzo nieudany strzał Merebaszwiliego. Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

83
    Żak zastąpił na boisku Spychałę.

80
    Kolejny strzał gracza Podbeskidzia .Biliński wpadł w pole karne, ale uderzył nieczysto i posłał futbolówkę w znacznej odległości obok słupka.

79
    Gutowski wchodzi na ostatnie minuty za Roginicia.

78
    Strzał z dystansu w wykonaniu Roginicia. Piłka przeleciała daleko obok bramki.

Krzysztof

Gole: 44. Kamiński, 90+1. Nowak, 90+4. Trojak

Kartki:   49. Mikołajewski (POD), 56. Rodriguez (POD), 90+2. Costa (POD) – 90+2. Nowak (ODO)   76. Rodriguez (POD)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 8:2. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 1:1. Foule: 17:17.
    Podbeskidzie Bielsko-Biała: Pesković – Kowalski-Haberek, Frelek, Biliński (C), Polkowski (60. Goku), Bieroński (73. Merebaszwili), Gach (73. Costa), Scalet, Rodriguez, Mikołajewski, Roginić (79. Gutowski).

Zmiany: Polacek – Laskowski, Merebaszwili, Costa, Goku, Gutowski.

Odra Opole: Kuchta – Spychała (83. Żak), Kamiński (C), Kostrzycki, Maćkowiak, Trojak, Niziołek, Sauczek (75. Nowak), Marzec, Janus (75. Mikinić), Czapliński (68. Piech).

Zmiany: Sapielak- Petrak, Mikinić, Hreben, Wróbel, Klimek, Nowak, Żak, Piech

Główny: Mariusz Złotek.