Frölunda – Zürich | 4:3 (po dogrywce) | | | Trzyniec – Leksands IF | 1:3 (koniec) | | | Zug – SønderjyskE | 9:3 (koniec) |
HC Slovan – Fribourg | 0:2 (koniec) | | | IFK Helsinky – Ml. Bolesław | 2:1 (koniec) | | | Mannheim – Rauma | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
CSKA Moskwa – Din. Ryga | 3:2 (koniec) | | | Jarosław – Sankt Petersburg | 3:4 (1:3 po rz. karnych) | | | Bars – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Niżniekamsk – Helsinki | 4:2 (koniec) | | | Omsk – Władywostok | 4:3 (1:0 po rz. karnych) | | | Soczi – Podolsk | 6:5 (po dogrywce) |
Sp. Moskwa – Chabarowsk | 3:1 (koniec) |
finał
EV Zug
9:3
(1:0, 5:1, 3:2)
SønderjyskE Ishockey
Składy i statystyki:
6. Simion (Kovář, Djoos), 22. Stadler (Kovář, M. Müller), 23. Lander (Martschini), 36. Martschini (Allenspach), 37. Djoos (Martschini), 40. Simion (Kovář, Djoos), 42. Suri (Martschini, Hanson), 43. Suri (Leuenberger), 51. M. Müller (Kovář) – 35. O'Donnell (Frank, Henriksen), 50. Biel (Gatz), 55. Biel
Sędziowie: Wiegand, Fluri – Obwegeser, Stalder.
Widownia:
Spudłowany karny!:
EV Zug:
Hollenstein (Genoni) – Djoos, Cadonau, Gross, Schlumpf, Stadler, Hansson, Wüthrich – Bachofner, Leuenberger, Suri – Herzog, Lander, Martschini – Allenspach, Senteler, Klingberg – M. Müller, Kovář, Simion.
Zmiany:
Trener:
SønderjyskE Ishockey: Henriksen (P. Galbraith) – Lyø, Little, Öhman, Hansen, Gatz, D. Galbraith, Holzmann, Petersen – Eskildsen, Szmatula, Salhany – Boysen, O'Donnell, Frank – Jensen, Biel, J. Müller – Vedel, Eller, Borring.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
SønderjyskE Ishockey: Henriksen (P. Galbraith) – Lyø, Little, Öhman, Hansen, Gatz, D. Galbraith, Holzmann, Petersen – Eskildsen, Szmatula, Salhany – Boysen, O'Donnell, Frank – Jensen, Biel, J. Müller – Vedel, Eller, Borring.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Wiegand, Fluri – Obwegeser, Stalder.
Widownia:
Strzelcem bramki M. MÜLLER. Asysta Jan Kovář.
Strzelcem bramki RETO SURI. Asysta Sven Leuenberger.
Strzelcem bramki RETO SURI. Asysta Lino Martschini, Niklas Hanson.
Strzelcem bramki DARIO SIMION. Asysta Jan Kovář, Christian Djoos.