Frölunda – Zürich 4:3 (po dog.) | Trzyniec – Leksands IF 1:3 (kon.) | Zug – SønderjyskE 9:3 (kon.)
HC Slovan – Fribourg 0:2 (kon.) | IFK Helsinky – Ml. Bolesław 2:1 (kon.) | Mannheim – Rauma 2:1 (1:0 po rz.k.)
koniec
IFK Helsinky
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
BK Mlada Bolesław
sobota 04.09.2021, 18:00 • Tukkurila Arena, Helsinky • Liga Mistrzów • Grupa B
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (20:26:12)
     
    57:23
    Kara dla IFK Helsinky (Jääskä – 2 min., przeszkadzanie).
     
    55:39
    Kara dla BK Mlada Bolesław (Kousal – 2 min., przeszkadzanie).
     
    53:18
    Kara dla BK Mlada Bolesław (Pláněk – 2 min. + 2 min., atak na głowę lub szyję).
     
    46:20
    Kara dla IFK Helsinky (Ruusunen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    43:30 Teräväinen (IFK) - 2:1
     
    43:30
    Zespół IFK Helsinky właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki TERÄVÄINEN. Asysta Kotkansalo.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:11
    Kara dla IFK Helsinky (Teräväinen – 2 min., trzymanie kija).
    36:57 Hede (IFK) - 1:1
     
    36:57
    Zespół IFK Helsinky właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki HEDE. Asysta Jääskä.
     
    30:14
    Kara dla IFK Helsinky (Väänänen – 2 min. + 2 min., atak na głowę lub szyję).
     
    26:57
    Kara dla IFK Helsinky (Tallberg – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    23:08 Raška (MBL) - 0:1
     
    23:08
    Gol dla Mlady Bolesław!
    Strzelcem bramki RAŠKA. Asysta Najman, Dufek.
     
    22:00
    Kara dla IFK Helsinky (Dyk – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    Bramki i asysty: 37. Hede (Jääskä), 44. Teräväinen (Kotkansalo) – 24. Raška (Najman, Dufek)


    IFK Helsinky: Halonen (Garteig) – Kotkansalo, Teräväinen, Winberg, Luoto, Ahonen, M. Karjalainen, Von Gerdten – Tallberg, Hirvonen, Palola – Innala, Paajanen, Dyk – Jääskä, Väänänen, Teissala – Ruusunen, Asten, Hede.
    BK Mlada Bolesław: Krošelj (Schwarz) – Pýcha, Jánošík, Moravec, Pláněk, Bernad, Fillman, Šidlík – Lunter, Zbořil, Polák – Flynn, Najman, Kousal – Kotala, Raška, Dufek – Eberle, Bičevskis, Stránský.

    Sędziowie: Suominen, Vikman – Elonen, Hagerström