Czechy – Bośnia i Herc. | 27:19 (koniec) | | | Francja – Ukraina | 36:23 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Czarnogóra | 24:28 (koniec) |
Słowacja – Litwa | 31:26 (koniec) | | | Chorwacja – Serbia | 23:20 (koniec) | | | Norwegia – Rosja | 22:23 (koniec) |
Słowenia – Dania | 23:34 (koniec) | | | Hiszpania – Szwecja | 32:28 (koniec) |
finał
Macedonia Północna
24:28
(16:17)
Czarnogóra
Koniec meczu. (24:28)
(19:33:18)
|
||
60
|
Bramka dla Macedonia (Cvetan Kuzmanovski). (24:28)
|
|
60
|
Nie trafiony rzut z 7m przez Macedonia (Filip Kuzmanovski). (23:28)
|
|
59
|
Bramka dla Czarnogóra (Radojica Čepić). (23:28)
|
|
59
|
Bramka dla Czarnogóra (Vuk Lazović). (23:27)
|
|
57
|
Bramka dla Macedonia (Žarko Peševski). (23:26)
|
|
Zarejestruj się na stronie STS i oglądaj transmisje meczów za darmo.
|
||
55
|
Bramka dla Czarnogóra (Marko Lasica). (22:26)
|
|
54
|
Bramka dla Czarnogóra (Vasko Sevaljević). (22:25)
|
|
53
|
Bramka dla Macedonia (Filip Kuzmanovski). (22:24)
|
|
49
|
Bramka dla Czarnogóra (Vasko Sevaljević). (21:24)
|
|
48
|
Bramka dla Macedonia (Filip Taleski). (21:23)
|
|
48
|
Bramka dla Czarnogóra (Bozo Andjelić). (20:23)
|
|
47
|
Kara dla Czarnogóra (Risto Vujačić). (20:22)
|
|
45
|
Kara dla Czarnogóra (Milos Vujović). (20:22)
|
|
44
|
Bramka dla Macedonia (Goče Georgievski). (20:22)
|
|
42
|
Bramka dla Czarnogóra (Vasko Sevaljević). (19:22)
|
|
41
|
Bramka dla Macedonia (Martin Velkovski). (19:21)
|
|
41
|
Bramka dla Czarnogóra (Milos Vujović). (18:21)
|
|
40
|
Żółta kartka dla Macedonia (Martin Velkovski). (18:20)
|
Macedonia Północna:
Mitrevski, Tomovski, Čanevski – Velkovski, Stoilov, C. Kuzmanovski, Georgiev, Taleski, Mirkulovski, Simonoski, F. Kuzmanovski, Nenad Kosteski, G. Georgievski, Krstevski, Peševski, Madzovski, Serafimov, Petrov, Miševski.
Zmiany:
Trener:
Czarnogóra: Mijusković, Matović, N. Simić – F. Vujović, Čavor, Lazović, Čepić, B. Vujović, Milos Vujović, Kaludjerović, Simović, S. Vujović, Sevaljević, B. Simić, Vujačić, Lasica, B. Andjelić, Grbović, Božović, Radović.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Czarnogóra: Mijusković, Matović, N. Simić – F. Vujović, Čavor, Lazović, Čepić, B. Vujović, Milos Vujović, Kaludjerović, Simović, S. Vujović, Sevaljević, B. Simić, Vujačić, Lasica, B. Andjelić, Grbović, Božović, Radović.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: V. Mazerika, M. Gatelis (oba Litva)
Widownia: