Śląsk II – Ruch 1:1 (koniec) | Hutnik – Znicz 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 3:3 (koniec)
Motor – Radunia 2:2 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – KKS 0:2 (koniec)
Hutnik Kraków
1:0 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 14.05.2022, 17:00 • Stadion Miejski • 2. Liga • Runda 33

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Hutnik przegrał poprzedni mecz

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Krakowie. Hutnik zmierzy się w nim ze Zniczem Pruszków. Daniel Kruczyński rozpocznie rywalizację w sobotę o godzinie 17.
    Jedenastka Hutnika

Hutnik Kraków: Leszczyński – Jaklik, Hoyo-Kowalski, Jurkowski, Becht, Andrzejewski, Zawadzki, Świątek, Kitliński, Chmiel, Lelek.
    Rezerwowi: Frasik – Zalepa, Basta, Stasik, El Bouh, Skrzypek, Elorhan, Wyjadłowski.
    Trener: Krzysztof Lipecki

Znicz Pruszków: Jurczak – Juchymowicz, Niewiadomski, Brejnak, Bochenek, Barnowski, Flisiuk, Machalski, Możdżeń, Czarnowski, Nagamatsu.
    Rezerwowi: Misztal – Pomorski, Hrnciar, Gabrych, Kręcichwost, Górski.
    Trener: Mariusz Misiura

Sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).

1

2
    Pora na pierwsze ataki w tym meczu.

4
    W rozegraniu zdegradowani już z ligi gospodarze.

6
    Wybicie od bramki przyznane zawodnikom z Mazowsza.

10
    Próbują na razie bezskutecznie jedni i drudzy.

11
    Ponownie piłka krąży między gospodarzami, ale to w bezpiecznej dla Znicza Pruszków odległości od bramki.

15
    Za drużynami bezbramkowy kwadrans meczu.

17
    Znicz Pruszków odpowiedział swoim atakiem i wywalczył dla siebie możliwość wykonania rzutu rożnego.

20
    Groźnie przyjezdni, ale wybronili się po dośrodkowaniach krakowiacy.

21
    Hutnik Kraków powrócił do prowadzenia ataku pozycyjnego.

23
    Dużo ataków oskrzydlajacych w tym meczu, ale piłkarze broniący nie pozwalają napastnikom na oddawanie groźnych strzałów.

24
    Hutnik Kraków od rzutu wolnego w centrum boiska .

26
    Duże zamieszanie w centrum boiska.

27
    Na razie żadne przewinienie nie zostało wycenione przez sędziego na napomnienie żółtym kartonikiem.

29
    Hutnik Kraków prezentuje możliwości w ataku pozycyjnym.

35
    Niezmiennie bez przełomu w tym meczu.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie meczu.

42
    Gol dla Hutnika!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KITLIŃSKI.

45

Pierwsze połowa meczu dla Hutnika Kraków, który częściej prezentował swoje możliwości w ataku pozycyjnym, a prowadzenie 1:0 zdobył uderzeniem Michała Kitlińskiego.

Pozostało oczekiwać na wznowienie rywalizacji.

46

46
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków:
    z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Skrzypek.

49
    Żółta kartka dla zespołu Hutnik Kraków (Michał Kitliński).

54
    Znicz Pruszków aktywniejszy po przerwie i szuka możliwości poprawienia niekorzystnego rezultatu.

55
    Wznowienie z autu przyznane gościom.

57
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Pomorski.

57
    z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Hrnciar.

57
    z boiska schodzi Flisiuk, na boisku pojawia się Gabrych.

58
    Wymiana podań zaproponowana przez zawodników z Pruszkowa.

60
    Minęła godzina konfrontacji w Krakowie i niezmiennie bliżej odniesienia zwycięstwa są gospodarze.

62
    Piłka została przegrana na połowę gospodarzy. Zabrakło tam miejsca do oddania uderzenia. Przyjezdni wymieniali podania na obrzeżach pola karnego, ale zabrakło im zdecydowania i nawet nie postraszyli bramkarza przeciwnika.

64
    z boiska schodzi Zawadzki, na boisku pojawia się Stasik.

65
    Już niebawem szkoleniowcy obu zespołów zaproponują kolejne roszady personalne w swoich jedenastkach.

67
    z boiska schodzi Niewiadomski, na boisku pojawia się Kręcichwost.

70
    z boiska schodzi Lelek, na boisku pojawia się Wyjadłowski.

72
    Szybka akcja przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale było tam za mało przestrzeni na przedostatnie się w pole karne i była jeszcze próba przegrania piłki przez drugą stronę boiska.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu i jest to kwadrans nadziei przyjezdnych na doprowadzenie przynajmniej do remisu.

78
    z boiska schodzi Barnowski, na boisku pojawia się Górski.

80
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem jednego z zawodników Hutnika Kraków.

85
    Na pięć minut przed zakończeniem podstawowego czasu spokojna wymiana podań posiadających przewagę gola zawodników Hutnika Kraków.

86
    z boiska schodzi Kitliński, na boisku pojawia się Zalepa.

87
    Łukasz Skrzypek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

88
    Zbyt duży rozmach miało rozegranie miejscowych zawodników. Do zdobycia gola starali się wykorzystać prawe skrzydło, ale przeciwnik nie pozwolił na kontynuowanie ataku i kontrolowana przez niego piłka opuściła boisko.

90
    Doliczony czas.

90+3
    Adrian Jurkowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+3

Hutnik Kraków zwyciężył w przedostatnim meczu na szczeblu centralnym 1:0 ze Zniczem Pruszków. Zdecydowało o tym uderzenie Michała Kitlińskiego w pierwszej połowie spotkania.

Posiadanie piłki: 48% : 52%.
    Strzały na bramkę: 3:8.
    Strzały niecelne: 2:7.
    Rzuty rożne: 2:9.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 7:13.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:56:08)

Gole: 42. Kitliński

Kartki:   49. Kitliński (HUT), 87. Skrzypek (HUT), 90+3. Jurkowski (HUT)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 1:2. Foule: 7:13.
    Hutnik Kraków: Leszczyński – Jaklik, Hoyo-Kowalski, Jurkowski, Becht, Andrzejewski, Zawadzki (64. Stasik), Świątek, Kitliński (86. Zalepa), Chmiel (46. Skrzypek), Lelek (70. Wyjadłowski).

Zmiany: Frasik – Zalepa, Basta, Stasik, El Bouh, Skrzypek, Elorhan, Wyjadłowski.

Znicz Pruszków: Jurczak – Juchymowicz, Niewiadomski (67. Kręcichwost), Brejnak, Bochenek, Barnowski (78. Górski), Flisiuk (57. Gabrych), Machalski (57. Hrnciar), Możdżeń, Czarnowski (57. Pomorski), Nagamatsu.

Zmiany: Misztal – Pomorski, Hrnciar, Gabrych, Kręcichwost, Górski.

Sędziowie: Daniel Kruczyński (Żywiec)