Skra – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | GKS T. – Wisła K. 3:1 (koniec) | Odra O. – Resovia 1:1 (koniec)
Odra Opole
1:1 (1:1)
Resovia
Sobota 13.08.2022, 20:00 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 6. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.

Podział punktów w Opolu

Konfrontacja w Opolu zakończyła się remisem 1:1, a oba uderzenia do bramki zostały oddane w pierwszej połowie przez Szymona Łapińskiego oraz Marka Mroza.

90+3

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

90
    Żółta kartka dla zespołu Resovia (Radosław Adamski).

87
    Resovia starała się zaatakować, ale została zablokowana w pobliżu linii pola karnego.

85
    Ostatnie szanse na pokonanie bramkarza przeciwnika.

82
    Jeszcze piłkarze ruszają do ataku i starają się rozstrzygnąć pojedynek rzutem na taśmę. Druga połowa jak dotąd bezbramkowa i ani gospodarzom, ani gościom nie udało się strzelić gola.

80
    Pozostało 10 minut do zakończenia podstawowego czasu.

78
    Odra Opole próbowała zaatakować z wykorzystaniem skrzydła, ale w ostatnim momencie powrócili na pozycje w obronie rzeszowianie.

76
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Wojciechowski.

76
    z boiska schodzi Kwiecień, na boisku pojawia się Chuchro.

65
    z boiska schodzi Morys, na boisku pojawia się Kałahur.

58
    Zmiana w drużynie Odra Opole:
    z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Mikinic.

58
    z boiska schodzi Niziołek, na boisku pojawia się Łabojko.

54
    z boiska schodzi Guzdek, na boisku pojawia się Marzec.

Gole: 31. Łapiński – 19. Mróz

Kartki:   27. Petrak (ODO), 32. Paprzycki (ODO) – 39. Wasiluk (RES), 52. Kwiecień (RES), 90. Adamski (RES)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 6:5. Strzały niecelne: 7:7. Rzuty rożne: 3:10. Spalone: 2:0. Foule: 14:12.
    Odra Opole: Kalinowski – Petrak (46. Spychała), Szrek, Tkocz, Kamiński, Nowak (58. Mikinic), Urbańczyk, Paprzycki, Niziołek (58. Łabojko), Łapiński, Guzdek (54. Marzec).

Zmiany: Haluch – Kędziora, Łabojko, Mikinic, Klec, Marzec, Spychała, Klimek.

Trener: Piotr Plewnia

Resovia: Pindroch – Kwiecień (76' Chuchro), Kubowicz, Mikulec (46. Antonik), Hoogenhout, Wasiluk, Garcia (16. Mróz), Morys (65. Kałahur), Adamski, Bąk, Górski (76. Wojciechowski).

Zmiany: Grabowski – Karpiński, Krasa, Wojciechowski, Mróz, Kałahur, Szymkiewicz, Chuchro, Antonik.

Trener: Tomasz Grzegorczyk