Włochy – Anglia | 1:0 (koniec) | | | Niemcy – Węgry | 0:1 (koniec) |
Bośnia i Herc. – Czarnogóra | 1:0 (koniec) | | | Finlandia – Rumunia | 1:1 (koniec) |
Gruzja – Macedonia Płn. | 2:0 (koniec) | | | Bułgaria – Gibraltar | 5:1 (koniec) |
Estonia – Malta | 2:1 (koniec) |
Polska – Grecja | 0:1 (koniec) |
Niemcy – Polska | 2:1 (koniec) |
Estonia – Polska | 0:1 (koniec) |
Polska – Uzbekistan | 5:2 (koniec) |
Chorwacja – Dania | 2:1 (koniec) | | | Słowacja – Ukraina | 3:2 (koniec) | | | Islandia – Czechy | 1:2 (koniec) |
Irlandia – Izrael | 1:1 (koniec) |
Stal M. – Termalica | 1:0 (koniec) | | | Raków – Górnik Z. | 6:0 (koniec) | | | Wisła K. – Raba Dobczyce | 4:0 (koniec) |
finał
Gruzja
2:0
(1:0)
Macedonia Północna
29
|
Żółta kartka dla zespołu Gruzja (David Khočolava).
|
|
14
|
Żółta kartka dla zespołu Macedonia Północna (Visar Musliu).
|
Gole:
35. Miovski (sam.), 64. Kvaratšelija (Zivzivadze)
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 2:6. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 4:9. Spalone: 1:1. Foule: 14:12.
Sędziowie: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK)
Widownia:
Kartki: 29. Khočolava (GRU) – 14. Musliu (MAK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 2:6. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 4:9. Spalone: 1:1. Foule: 14:12.
Gruzja:
Mamardašvili – Kvirkvelia, Kašia (C), Chočolava (72. Ločošvili) – Kakabaze, Aburjania (87. Mamučašvili), Kvekveskiri, Tsitaišvili (72. Azarovi) – Davitašvili (78. Mekvabišvili), Zivzivadze (78. Mikautadze), Kvaratšelija.
Zmiany: Loria, Šovnadze – Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Qazaišvili.
Trener: Willy Sagnol
Macedonia Północna: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski (72. Serafimov), Alioski – Elmas, Bardhi (C) (84. Elezi), Spirovski (68. Trajkovski), Aškovski (68. Todoroski) – Miovski, Ristovski (73. Atanasov).
Zmiany: Aleksovski, Siskovski – Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Fazlagic.
Trener: Blagoja Milevski
Zmiany: Loria, Šovnadze – Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Qazaišvili.
Trener: Willy Sagnol
Macedonia Północna: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski (72. Serafimov), Alioski – Elmas, Bardhi (C) (84. Elezi), Spirovski (68. Trajkovski), Aškovski (68. Todoroski) – Miovski, Ristovski (73. Atanasov).
Zmiany: Aleksovski, Siskovski – Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Fazlagic.
Trener: Blagoja Milevski
Sędziowie: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK)
Widownia: