Walia – Iran 0:2 (koniec) | Katar – Senegal 1:3 (koniec) | Holandia – Ekwador 1:1 (koniec)
Anglia – USA 0:0 (koniec)
Holandia
1:1 (1:0)
Ekwador
Piątek 25.11.2022, 17:00Mistrzostwa Świata • Grupa A

Po meczu pełnym emocji mamy remis. Wynik 1:1 jest jak najbardziej sprawiedliwy. Mecz był bardzo wyrównany, bardzo dobra druga połowa w wykonaniu Ekwadoru. Niewiele zabrakło, a drużyna z Ameryki Południowej pokonałaby drużynę z Europy. Holandia natomiast w drugiej połowie grała gorzej niż w pierwszej. Oba zespoły są w takiej samej pozycji jak przed meczem. O awansie zadecydują następne mecze. Zapraszamy na kolejne relacje. (19:00:32)

90+6

90+6
    Nic nie wynikło z rzutu rożnego. Z autu wznowi Holandia.

90+5
    Mamy rzut rożny dla Ekwadoru.

90+2
    Strzał z główki Preciado wychwycony przez Nopperta.

90+1
    Niebezpieczna sytuacja dla Holandii. Noppert wybijając piłkę nabił zawodnika Ekwadoru, jednak piłka poszybowała ponad bramkę.

90
    Sędzia dolicza 6 minut.

89
    Zmiana w drużynie Ekwador:
    z boiska schodzi Gonzalo Plata, na boisku pojawia się Romario Ibarra,
    z boiska schodzi Enner Valencia, na boisku pojawia się Kevin Rodríguez.

88
    Mamy przerwę w grze. Opatrywany jest Valencia.

87
    Galíndez łapie odbitą piłkę po centrze Dumfriesa.

86
    Kolejny faul Ekwadoru, tym razem Caicedo faulował Aké i będzie rzut wolny dla Holendrów.

85
    Estupiñán fauluje Dumfriesa na połowie Holandii.

83
    Dobre długie podanie na skrzydło do Dumfriesa, lecz ten do niej nie doszedł i wznowi Galíndez.

82
    Noppert łapie długą piłkę skierowaną do Estupiñána.

81
    Fatalny strzał Preciado zza szesnastki. Piłka poszybowała ponad bramką Nopperta.