2
23 25 24 25 13
Czwartek 26.01.2023, 20:30 • Hala Energia, Bełchatów • Puchar CEV • 1/8 finału

15:13
    Kończy to spotkanie skutecznym obiciem bloku gości w aut Jakub Rybicki i 15:13 w secie piątym, a 3:2 w całym pojedynku wygrywa PGE Skra Bełchatów!

14:13
    W boisko wstrzelił się jeden z zółto-czarnych i jest 14:13 oraz piłka meczowa dla gospodarzy!

12:11
    Świetna zagrywka posłana przez Bartłomieja Janusa i jest as serwisowy oraz prowadzenie 12:11 żółto-czarnych. Drugą przerwę na żądanie wykorzystuje Umut Çakır – szkoleniowiec Galatasaray HDI Istanbul!

4:4
    Posyła punktowy serwis Yasin Aydın!

23:25
    Akcja ze środka zakończona przez Emira Kaana Öztürka. Przedarł się on mimo dłoni w bloku rywali na drugą stronę i pewnie zapunktował. Set czwarty 25:23 wygrywają goście i będzie tie-break w tej rywalizacji!

22:24
    Kolejny raz daje o sobie znać w polu zagrywki przyjmujący ekipy tureckiej Yasin Aydın. Nie radzi sobie z obroną tego serwisu Jakub Rybicki. Piłka setowa na wagę tie-breaka dla gości z Turcji!

16:20
    Rozbita bełchatowska defensywa po świetnym serwisie Onura Günaydı! Raguje szkoleniowiec żółto-czarnych Joel Banks ponownie żądając czas dla swojego teamu.

14:16
    As serwisowy zagrywa Emir Kaan Öztürk!

7:5
    Do świetnego rozegrania piłki dokłada punktową zagrywkę Mitić!

4:4
    Po taśmie zahacza piłka po serwisie Yasina Aydına i spada w wolne pole!

3:1
    Za to asa serwisowego dokłada atakujący gospodarzy Wiktor Musiał!

26:24
    Pewnie kończy asem tego seta Filippo Lanza i 26:24 w secie trzecim wygrywają bełchatowianie. Prowadzenie 2:1 żółto-czarnych, a PGE Skra ma zapewniony awans do 1/4 rozgrywek siatkarskiego Pucharu CEV mężczyzn sezonu 2022/2023!

25:24
    Kolejny setbol dla gospodarzy po tym jak w siatkę zaserwował Aydın!

24:24
    Po czasie asa serwisowego notuje Yasin Aydın. Przełamuje on dłonie defensorów i gramy na przewagi!

24:22
    Dokłada asa serwisowego po miękkim, ale dobrym zagraniu Yasin Aydın. Złe zachowanie defensywy bełchatowian!

24:20
    Ależ gorąca końcówka w Bełchatowie. Piłka wpadła w boisko, co umknęło sędziom, ale ponownie ze środka trafił już pewnie w wolne pole Bieniek na środku siatki. Dyskutuje teraz Joel Banks z Thomasem Edgarem. Rzadko spotyka się rozmowy na linii trener i zawodnik drużyny przeciwnej. Wielkie emocje w Hali Energia! Piłkę setową na wagę ćwierćfinału mają żółto-czarni!

23:19
    Świetny serwis Serba Aleksandara Atanasijevicia. Punktowa zagrywka atakującego PGE Skry!

7:6
    Kolejna zagrywka Bieńka jest punktowa. Nie radzi sobie z obroną jeden z rywali! Trener Galatasaray HDI Istanbul Umut Çakır prosi o pierwszy w tej odsłonie czas!

6:6
    As serwisowy Mateusza Bieńka!

19:25
    O blok rywali mocno w aut uderza z prawej flanki Australijczyk Thomas Edgar. 25:19 dla Galatasaray HDI Istanbul i wyrównanie 1:1 w całym starciu!

19:24
    W pół siatki po czasie serwuje Mateusz Bieniek. Czas na pierwszego w tym meczu setbola dla gości!

18:23
    Błąd w ustawieniu drużyny Galatasaray HDI Istanbul. Punkt na koncie żółto-czarnych!

11:16
    Świetny serwis posyła teraz Vašina, który rozbija dłonie rywala w defensywie!

25:23
    1:0 dla PGE Skry Bełchatów po wygranej 25:23!

24:22
    Edgar blokowany na prawej flance. Piłka setowa dla gospodarzy, a o drugi w tej partii czas prosi szkoleniowiec Galatasaray HDI Istanbul Umut Çakır!