Red Dragons – Widzew 2:1 (koniec) | Jagiellonia – FC Reiter 1:1 (koniec) | Constract – Piast 3:3 (koniec)
Dreman – AZS Darkomp 2:6 (koniec)
Red Dragons Pniewy
2:1 (1:0)
Widzew Łódź
Sobota 11.02.2023, 16:00 • Hala sportowo-widowiskowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:36:32)

Dwa gole wystarczyły gospodarzom do zdobycia kompletu punktów. Widzew Łódź złapał kontakt, ale nie potrafił doprowadzić do remisu.

40

40
    Przerwa na żądanie szkoleniowca.

40
    Nikita Storożuk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

35
    Gościom pozostało zaledwie pięć minut na doprowadzenie do remisu, gospodarze w defensywie.

30
    Druga połowa meczu na półmetku.

29
    Po jednym przewinieniu obu zespołów po przerwie.

28
    Po kontaktowym golu Norberta Dregiera odżyła nadzieja zawodników Widzewa Łódź w osiągnięcie korzystnego wyniku. Pozostało jeszcze sporo czasu na odwrócenie rezultatu.

27
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki NORBERT DREGIER.

27
    Akcja za akcję. Gospodarze spróbowali zaskoczyć przeciwnika szybkim wypadem na jego połowę. Udało się tam zyskać przewagę liczebną, ale nie udało się oddać celnego strzału.

26
    Pierwsze przewinienie po przerwie zostało odgwizdane zawodnikom z Łodzi.

25
    Robi wrażenie konsekwencja pniewian w obronie.

24
    Po przerwie sędziowie nie zdecydowali się jeszcze na odgwizdanie ani jednego przewinienia.

23
    Na razie Widzewiaków było stać na trafienie, ale samobójcze. Pechowcem Fred, którego nieszczęśliwe zagranie oznacza już dwubramkowe prowadzenie Red Dragons Pniewy.

22
    Gol dla Red Dragons!
    Samobójcze trafienie zalicza FRED.

22
    Łodzianie w rozegraniu piłki na własnej połowie. Po przerwie starają się być skuteczniejsi w ofensywie i odrobić skromną stratę do przeciwnika.