Rekord – Widzew 2:1 (koniec) | FC Toruń – Piast 0:1 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
2:1 (2:0)
Widzew Łódź
Środa 26.04.2023, 18:30 • Centrum Sport Rekord, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:06:58)

Zakończenie dość zażartego pojedynku pod Klimczokiem. Rekord Bielsko-Biała strzelił gole na miarę zwycięstwa 2:1 z Widzewem Łódź w pierwszej połowie. Gościom zabrakło sposobu na doprowadzenie do remisu pomimo ambitnych starań.

40

40
    Jeszcze przerwa w grze po ostrym ataku Jana Dudka na Artura Popławskiego.

40
    Nieporozumienie łodzian i piłka uciekła im poza boisko.

39
    Maksym Pautiak napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

39
    Taras Korołyszyn napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

39
    Na razie bliżej gola byli gospodarze, a nie grający z przewagą zawodnika w polu goście.

38
    Marcin Stanisławski napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

38
    Widzew Łódź rozpoczął grę z lotnym bramkarzem Norbertem Dregierem.

37
    Przerwa na żądanie trenera Marcina Stanisławskiego.

37
    Rewelacyjnie radzi sobie Dariusz Słowiński w bramce przyjezdnych. Świetnie prezentowała się akcja Rekordu Bielsko-Biała, jednak pokonanie golkipera okazało się ponownie zbyt skomplikowanym rozwiązaniem.

36
    Daniel Krawczyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Matheusie Ferreirze.

36
    Akcja łodzian została przerwana przez dynamicznie powracającego pod własne pole bramkowe Pawła Budniaka.

35
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia spotkania.

34
    Mocne zagranie Pawła Budniaka w kierunku Michała Marka, który nie zorganizował się do oddania uderzenia.

33
    Także gospodarzom przydarzają się proste pomyłki. Nie popisał się swoim nonszalanckim podaniem Stefan Rakić. Po chwili uderzenie Matheusa Ferreiry prosto w Dariusza Słowińskiego.