Warta – Mlada 0:1 (koniec) | ŁKS – Polonia B. 3:1 (koniec) | Warta – Polonia Śr. 3:0 (koniec)
Cracovia – Rużomberok 1:0 (koniec) | Motor – Zoria 3:1 (koniec) | Ruch – Piast 0:1 (koniec)
Arka – Olimpia E. 2:1 (koniec)
Ruch Chorzów
0:1 (0:1)
Piast Gliwice
Piątek 14.07.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Chorzów • Mecze towarzyskie • Mecz towarzyski
    Wygrana Piastunek
    Przegrana Niebieskich

Uderzenie do bramki Michała Chrapka w pierwszej połowie sparingu zdecydowało o skromnym zwycięstwie 1:0 Piasta Gliwice z Ruchem Chorzów. (19:55:42)

90

76
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice:
    z boiska schodzi Krykun, na boisku pojawia się Liszewski.

75
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku. Niezmiennie Piast Gliwice na skromnym prowadzeniu, a Ruch Chorzów bezskutecznie stara się o doprowadzenie do remisu.

71
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów:
    z boiska schodzi Wójtowicz, na boisku pojawia się Skwierczyński.

71
    z boiska schodzi Bielecki, na boisku pojawia się Potoczny.

71
    z boiska schodzi Moneta, na boisku pojawia się Firlej.

60
    z boiska schodzi Sedlak, na boisku pojawia się Pląskowski.

60
    z boiska schodzi Barański, na boisku pojawia się Foszmańczyk.

60
    z boiska schodzi Długosz, na boisku pojawia się Feliks.

46
    Gliwiczanie z zaliczką
    Ruch musi odrabiać stratę

Pierwsza połowa w sparingu ekstraklasowiczów dla Piasta Gliwice. Drużyna Aleksandara Vukovicia jest na prowadzeniu dzięki akcji zakończonej strzałem Michała Chrapka.