Stal M. – Cracovia | 2:2 (koniec) | | | Raków – Jagiellonia | 3:0 (koniec) | | | Piast – Lech P. | 1:2 (koniec) |
Chrobry – Lechia | 2:4 (koniec) | | | Górnik Ł. – Wisła K. | 2:2 (koniec) | | | Polonia W. – GKS T. | 2:3 (koniec) |
Kotwica – Polonia B. | 0:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Lech II P. | 2:2 (koniec) | | | Hutnik – Skra | 3:0 (koniec) |
Olimpia G. – Sandecja | 3:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Stal S. W. | 0:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – Chojniczanka | 1:0 (koniec) |
KKS – Radunia | 0:1 (koniec) |
Pardubice – Bohemians | 0:1 (koniec) | | | Karvina – Zlín | 4:1 (koniec) | | | Teplice – Vik. Pilzno | 1:0 (koniec) |
Slavia – Hradec Kralove | 2:0 (koniec) |
USA – Wietnam | 3:0 (koniec) | | | Zambia – Japonia | 0:5 (koniec) | | | Anglia – Haiti | 1:0 (koniec) |
Dania – Chiny | 1:0 (koniec) |
finał
Olimpia Elbląg
2:2
(0:0)
Lech II Poznań
90+7
|
Żółta kartka dla zespołu Olimpia Elbląg (Michał Kuczałek).
|
|
90+3
|
Żółta kartka dla zespołu Olimpia Elbląg (Maciej Spychała).
|
|
75
|
Żółta kartka dla zespołu Olimpia Elbląg (Marcel Stefaniak).
|
|
63
|
Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Bartosz Tomaszewski).
|
|
38
|
Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Patryk Olejnik).
|
Gole:
70. Żak, 87. Bartoś – 47. Wolski, 90+2. Pawłowski
Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Widownia:
Kartki: 75. Stefaniak (OLE), 90+3. Spychała (OLE), 90+7. Kuczałek (OLE) – 38. Olejnik (LP2), 63. Tomaszewski (LP2)
Spudłowany karny!: 66. Wilak (LP2), bramkarz Łęgowski obronił
Olimpia Elbląg:
Łęgowski – Sarnowski, Szczudliński (78. Bartoś), Jóźwicki, Gabrych (66. Żak), Sienkiewicz (84. Łabecki), Famulak, Kuczałek, Spychała, Stefaniak, Jacenko (78. Jakubczyk).
Zmiany: Witan – Łaszak, Bartoś, Jakubczyk, Żak, Filipczyk, Łabecki, Mruk, Wierzba.
Trener: Przemysław Gomułka
Lech II Poznań: Pruchniewski – Orłowski, Tomaszewski, Wichtowski, Kukułka, Olejnik (74. Żołądź), Pawłowski, Dziuba (67. Czekała), Wolski (74. Niedzielski), Pacławski, Wilak.
Zmiany: Stachowiak – Żołądź, Czekała, Niedzielski, Juszczyk, Pietrzak, Kalata.
Trener: Artur Węska
Zmiany: Witan – Łaszak, Bartoś, Jakubczyk, Żak, Filipczyk, Łabecki, Mruk, Wierzba.
Trener: Przemysław Gomułka
Lech II Poznań: Pruchniewski – Orłowski, Tomaszewski, Wichtowski, Kukułka, Olejnik (74. Żołądź), Pawłowski, Dziuba (67. Czekała), Wolski (74. Niedzielski), Pacławski, Wilak.
Zmiany: Stachowiak – Żołądź, Czekała, Niedzielski, Juszczyk, Pietrzak, Kalata.
Trener: Artur Węska
Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Widownia:
Sebastian