Kopenhaga – Raków pl 1:1 (koniec) | PSV – Rangers 5:1 (koniec) | AEK Atény – Antwerp 1:2 (koniec)
FC Kopenhaga
1:1 (1:0)
Raków Częstochowa
Środa 30.08.2023, 21:00 • Parken, Kopenhaga. • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off
    Dziękujemy za spędzony wspólnie czasu! Dobranoc.

Ależ szkoda! Trochę zabrakło w tym dwumeczu jakości w ofensywie Rakowa, ale z drugiej strony zabrakło również szczęścia. Dwie pechowo stracone bramki w tym dwumeczu znacząco ułatwiły sprawę awansu FC Kopenhadze. Ogromne brawa dla częstochowskiego zespołu, który dał nam bardzo dużo radość w swojej wędrówce do Ligi Europy. (23:06:40)

90+6

90+6
    Długo przygotowywali akcję częstochowianie, ale finalnie po stracie futbolówki faulował Sorescu.

90+4
    Piłkarze FC Kopenhagi nie mogą wyjść z piłką za własną połowę. Huraganowe ataki Rakowa, ale trochę brakuje dokładności w decydujących momentach!

90+3
    Piłka spadła w polu karnym rywala pod nogi Sorescu, który miał cwany plan na zakończenie akcji, ale nie trafił w światło bramki przeciwnika!

90+1
    Wrzutka z lewej flanki na głowę Papanikolaou, który uderza prosto w Grabrę!

90
    István Kovács zdecydował się dorzucić sześć minut do podstawowego czasu gry.

90
    Yeboah! Dynamiczne wejście w pole karne rywala zakończone jednak niecelnym strzałem! Można było w tej sytuacji również podawać!

88
    Zmiana w drużynie FC Kopenhaga:
    z boiska schodzi Goncalves, na boisku pojawia się Lund.

88
    Żółta kartka dla zespołu FC Kopenhaga (Falk).
    87. Łukasz Zwoliński (RAK) - 1:1

87
    Gol dla Rakowa!
    Strzelcem bramki ZWOLIŃSKI.

Gooooooool! Walczy jeszcze Raków, brawo Mistrzowie Polski! Dokładna wrzutka Racovitana w pole karne rywala do Tudora. Chorwat świetnie odegrał do Zwolińskiego! Napastnik częstochowskiej ekipy nie pomylił się w tej sytuacji!

85
    Kittel szukał bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego gola, ale nie trafił w światło bramki.

84
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa:
    z boiska schodzi Piasecki, na boisku pojawia się Zwoliński.

84
    Żółta kartka dla zespołu FC Kopenhaga (Diks).

83
    Próbował zrobić przewagę na połowie rywala Yeboah, ale został bardzo łatwo zatrzymany.

82
    Nie pokusili się o strzał częstochowianie. Wrzutka Tudora na Sorescu, który zgrywał futbolówkę. Ta następnie pada łupem Kamila Grabary.

81
    Samotna szarża Fabiana Piaseckiego i napastnik Rakowa został sfaulowany przez Lukasa Leragera. Trzydzieści metrów do bramki rywala.