Clearex – Sośnica 5:2 (koniec) | Widzew – Eurobus 7:5 (koniec) | FC Reiter – BSF ABJ 0:4 (koniec)
GI Malepszy – Jagiellonia 8:3 (koniec) | Legia – AZS Darkomp 4:1 (koniec)
Widzew Łódź
7:5 (4:3)
Eurobus Przemyśl
Sobota 04.11.2023, 17:00 • Hala MOSiR, Łódź • FOGO Futsal Ekstraklasa

Widzew Łódź lepszy w meczu z Eurobusem Przemyśl, choć rozpoczął go od straty trzech bramek. Gospodarzom nie wyszedł również początek drugiej połowy, ale odwrócili wynik na 7:5 (18:42:44)

40

36
    Żółta kartka dla zespołu Eurobus Przemyśl (Cristian Neme).

27
    Żółta kartka dla zespołu Eurobus Przemyśl (Kamil Bała).

22
    Zespół Eurobus właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki MATEUSZ WANAT.

22

21

Powiedzieć, że pierwsza połowa miała nietypowy przebieg, to nic nie powiedzieć. Widzew Łódź na prowadzeniu 4:3, choć tuż przed półmetkiem tej części spotkania było 3:0 dla Eurobusa Przemyśl.