Piast – Sośnica 4:0 (koniec) | Dreman – Red Dragons 3:3 (koniec) | Clearex – We-Met 0:4 (koniec)
GI Malepszy – Legia 3:4 (koniec) | AZS Darkomp – Eurobus 3:2 (koniec) | FC Reiter – Rekord 1:6 (koniec)
Widzew – Constract 0:6 (koniec)
Dreman Opole Komprachcice
3:3 (0:1)
Red Dragons Pniewy
Środa 15.11.2023, 18:00 • Stegu Arena, Opole • FOGO Futsal Ekstraklasa

Podział punktów. Druga połowa należała do gospodarzy, którzy odwrócili wynik. Ostatnie słowo, w postaci gola na 3:3, powiedzieli pniewianie. (19:32:46)

40

39
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki PIOTR BŁASZYK.

35
    Żółta kartka dla zespołu Red Dragons Pniewy (Patryk Hoły).

21

Pierwsza połowa zakończona, a w niej jedno uderzenie do bramki, a i to przesadzone określenie. Red Dragons Pniewy są na prowadzeniu 1:0 dzięki bramce samobójczej.

20

14
    Strzelcem bramki samobójczej DAWID LACH.

1

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 21. Iwanow, 22. Bugański, 31. Blank – 14. Lach (sam.), 34. Kostecki, 39. Błaszyk

Kartki:   35. Hoły (PNI)

Dreman Opole Komprachcice: Burduja, Budych, Lach – Bugański, T. Czech, Iwanow, Toloza, Deyvisson, Garcia, Kaczka, Janczak, Sobota, Blank, P. Czech, Pautiak, Szadurski, Szypczyński.

Trener: Toni Corredera

Red Dragons Pniewy: Szarata, Małycha, Błaszczyk – Kubiak, Krajewski, Kozak, Klatkiewicz, Kostecki, Skrzypek, Gomes, Hoły, Gładyszewski, Błaszyk, Siuda, Berger, Romero.

Trener: Łukasz Frajtag

Sędziowie: Cipiński, Gutowski – Rybol, Białowąs