Sandecja – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Zagłębie II – Stomil 2:1 (koniec) | Polonia B. – Kotwica 3:3 (koniec)
Stal S. W. – Jastrzębie 3:1 (koniec) | Chojniczanka – Wisła Pu. 1:1 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:1 (0:1)
Wisła Puławy
Sobota 18.11.2023, 20:00 • Stadion Miejski, Chojnice • 2. Liga • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:09:07)

Posiadanie piłki: 63% : 37%.
    Strzały na bramkę: 6:3.
    Strzały niecelne: 7:3.
    Rzuty rożne: 10:2.
    Spalone: 2:1.
    Faule: 10:10.

Na zakończenie drugoligowego dnia Wisła Puławy zremisowała 1:1 na stadionie Chojniczanki. Pierwsza bramka padła już w 13. minucie za sprawą dobrze znanego na Pomorzu Dawida Retlewskiego. Wisła była bardzo długo na prowadzeniu, choć na początku drugiej części straciła zawodnika. To konsekwencja drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki dla Łukasza Wiecha. Chojniczanka wyrównała dopiero w ostatniej, doliczonej minucie strzałem zmiennika Alexa Firmino.

90+9

90+9
    Przemysław Skałecki napomniany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za protestowanie po wyrównującym golu.

90+9
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki ALEX FIRMINO.

Doliczony czas, a w nim Chojniczanka doprowadziła do kompromisowego wyniku 1:1. Alex Firmino przydał się drużynie po wejściu na boisko z ławki rezerwowych! Oddał sytuacyjne uderzenie na miarę punktu w chaosie po jednej z niezliczonych wrzutek.

90+8
    Zanosi się na przykry sobotni wieczór dla kibiców Chojniczanki.

90+7
    Już chyba nikt i nic nie odbierze gościom kompletu punktów.

90+6
    Skutecznie w obronie przyjezdni po coraz to kolejnych dośrodkowaniach.

90+5
    Jeszcze wierzą gospodarze w możliwość uratowania wyniku.

90+4
    Coraz to kolejne ataki Chojniczanki okazują się nieudane, a kibice coraz bardziej licznie podejmują kroki w kierunku opuszczenia stadionu. Duże rozczarowanie postawą podopiecznych Krzysztofa Brede.

90
    Doliczone osiem minut do podstawowego czasu.

89
    Ile doliczy sędzia?

88
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

87
    Piłka po dośrodkowaniu ominęła wszystkich zawodników stłoczonych w pobliżu bramki strzeżonej przez Pawła Łakotę.

85
    Pozostało gospodarzom zaledwie pięć minut podstawowego czasu na uratowanie wyniku, jednak nie widać specjalnego efektu ich naporu.

83
    Festiwal zmian personalnych przed ostatnią fazą spotkania.

82
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy:
    z boiska schodzi Nojszewski, na boisku pojawia się Kumoch.

82
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice:
    z boiska schodzi Szczytniewski, na boisku pojawia się Korczyc.

Gole: 90+9. Firmino – 13. Retlewski

Kartki:   75. Szczytniewski (CHO), 77. Boczek (CHO) – 9. Wiech (PUL), 49. Skałecki (PUL), 75. Noiszewski (PUL)   51. Wiech (PUL), 90+9. Skałecki (PUL)

Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
    Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 10:2. Spalone: 2:1. Foule: 10:10.
    Chojniczanka Chojnice: Primel – Szczytniewski (82. Korczyc), Golak, Boczek (82. Banach), Szymusik (40. Raburski), Szumilas, Nowacki, Prałat (81. Firmino), Mikołajczak, Szczepanek (71. Kolesar), Giel.

Zmiany: Szabłowski – Banach, Borysiuk, Goliński, Korczyc, Kolesar, Firmino, Paprzycki, Raburski.

Trener: Krzysztof Brede

Wisła Puławy: Łakota – Seweryś, Janicki (59. Noiszewski), Retlewski, Nojszewski (82. Kumoch), Pawłas, Wiech, Kołtański, Skałecki, Flak, Klichowicz (68. Puton).

Zmiany: Mielcarz – Puton, Kumoch, Przywara, Kargulewicz, Gałązka, Wlaźlik, Szymanek, Noiszewski.

Trener: Michał Piros

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)