Stal M. – Puszcza 2:1 (koniec) | Ruch – Legia 0:1 (koniec)
Stal Mielec
2:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice
Piątek 09.02.2024, 18:00 • Stadion MOSiR, Mielec • PKO Ekstraklasa • 20. kolejka

Faule: 11:13. (20:01:58)

Co za końcówka meczu w Mielcu! Puszcza była bardzo blisko sięgnięcia po trzy oczka, ale finisz należał do gospodarzy! Stal za sprawą bramek Szkurina oraz Wlazły dopisuje sobie trzy oczka w ligowej tabeli!

90+6

90+4
    Żółta kartka dla zespołu Stal Mielec (Piotr Wlazło).
    90+3. Piotr WLAZŁO - 2:1

90+3
    Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki PIOTR WLAZŁO.

Goooool! Co za końcówka meczu w Mielcu! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Macieja Domańskiego. Świetnie odnalazł się w polu karnym Piotr Wlazło i uderzeniem z główki pokonał Oliwiera Zycha!

90+2
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Roman Yakuba).

90+1
    Zbyt mocne dośrodkowanie futbolówki z głębi pola w kierunku Meriluoto.

90
    Jarosław Przybył zdecydował się dorzucić pięć minut do podstawowego czasu gry.

88
    Piłka po wrzutce Siemaszki została zablokowana. Korner dla przyjezdnych.

87
    Mocne wstrzelenie piłki przez Walskiego. Pingot wybija futbolówkę za linię końcową. Korner.

86
    Craciun faulowany na połowie Stali Mielec. Okazja na dośrodkowanie dla gości!
    83. Ilja SZKURIN - 1:1

83
    Strzelcem bramki ILJA SZKURIN.

Dopinają swego mielczanie! Wlazło w pole karne do Szkurina, który świetnie zwiódł defensorów Puszczy, a następnie uderzeniem po bliższym słupku pokonał Zycha! Szykuje się emocjonująca końcówka spotkania w Mielcu!

80
    Zawodnicy Puszczy przy każdej możliwej okazji kradną niezwykle cenne sekundy.

Tomek

Gole: 83. Szkurin, 90+3. Wlazło – 23. Cholewiak

Kartki:   67. Pingot (SMI), 90+4. Wlazło (SMI) – 73. Zych (PSZ), 90+2. Yakuba (PSZ)

Posiadanie piłki: 74 % : 26 %.
    Strzały celne: 9:3. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 0:0. Foule: 11:13.
    Stal Mielec: Kochalski – Esselink, Matras, Pingot – Jaunzems (78. Gerstenstein), Wlazło, Ferreira Santos (58. Strzałek), Getinger – Domański, Hinokio (78. Meriluoto) – Szkurin.
    Zmiany: Jałocha – Ehmann, Pajnowski, Wołkowicz, M. Stępień, Wolsztyński.

Puszcza Niepołomice: Zych – Mroziński, Crăciun, K. Stępień, Yakuba – Walski, Serafin (75. Stec) – Siemaszko, Hajda (73. Poczobut), Cholewiak (63. Bartosz) – Firlej (63. Tomalski).
    Zmiany: Komar – Majchrzak, Sołowiej, Revenco, Thiago.

Sędziowie: Jarosław Przybył (Kluczbork).