Cracovia – ŁKS 2:2 (koniec) | Radomiak – Raków 2:1 (koniec)
Radomiak Radom
2:1 (2:0)
Raków Częstochowa
Piątek 05.04.2024, 20:30 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • PKO Ekstraklasa • 27. kolejka

Foule: 10:10. (22:38:30)

Trzy oczka zostają w Radomiu! Radomiak bez skrupułów wykorzystał błędy przeciwnika i zapisał trzy oczka na swoim koncie. Raków starał się w drugiej połowie odrabiać straty, ale miał za mało atutów w ofensywie, aby doprowadzić przynajmniej do wyrównania.

90+5

90+5
    Ostatnie sekundy! Radomiak przebywa na połowie rywala, chyba nic już tutaj się nie wydarzy!

90+3
    Nowak przed pole karne do Koczerhina, po którego uderzeniu futbolówka została zablokowana.

90+3
    Dośrodkowanie Iviego Lopeza i tylko korner dla częstochowian. Jedna z ostatnich szans!

90+2
    Raków w ataku pozycyjnym, ale goście nie mogą przedrzeć się w okolice pola karnego rywala.

90
    Jarosław Przybył zdecydował się dorzucić pięć minut do podstawowego czasu gry.

90
    Przewinienie Jana Grzesika w okolicach linii środkowej boiska.

89
    Lekki strzał Jardela na bramkę przeciwnika. Pewna interwencja Bieszczada.

87
    Radomiak Radom dokonuje zmiany:
    Bruno Jordão opuszcza boisko a pojawia się na nim João Peglow.

87
    Luís Machado opuszcza boisko a pojawia się na nim Mateusz Cichocki.

86
    Żółtą kartką upomniany Gabriel Kobylak (Radomiak Radom).

85
    Strzał tuż zza linii szesnastego metra Ledermana i z problemami interweniuje Kobylak!
    83.

83
    Groźnie w polu karnym Radomiaka po wrzutce Jeana Carlosa Silvy! Piłkę tuż przed linią bramkową odbija Gabriel Kobylak!

81
    Płaskie zagranie Racovitana w pole karne rywala. Finalnie grę z piątego metra wznowi Kobylak.

Tomek

Gole: 25. Svarnas (swój), 44. Jardel – 49. Papanikolaou

Kartki:   45. Rossi (RAM), 70. D. Abramowicz (RAM), 77. Grzesik (RAM), 86. Kobylak (RAM)

Posiadanie piłki: 26 % : 74 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 3:0. Foule: 10:10.
    Radomiak Radom: Kobylak – Grzesik, Rossi, Vušković, D. Abramowicz – Kaput (72. Donis), Novaes Palhares – L. Semedo (79. Pik), Jordão (87. Peglow), Machado (87. Cichocki) – Jardel.
    Zmiany: Majchrowicz – Jakubik, Rossi Pereira, Okoniewski.

Raków Częstochowa: Bieszczad – Racovițan, Arsenić (80. Rodin), Svarnas – J. Silva, Berggren (60. Koczerhin), Papanikolaou (80. Lederman), Otieno (60. López) – Yeboah (78. Nowak), Drachal – Crnac.
    Zmiany: A. Kovačević, Myszor, Baráth.

Sędziowie: Jarosław Przybył (Kluczbork).