PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20201115
Niedziela 15. 11. 2020
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
12:00
Znicz – Olimpia E.
(2. Liga)
(13)
1:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
12:40
Miedź – Termalica
(Fortuna 1 Liga)
(12)
2:3
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
13:00
Hutnik – Wigry
(2. Liga)
(13)
1:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
13:30
Irlandia – Islandia
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 1.)
1:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
14:30
Holandia – Białoruś
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 7.)
5:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
15:00
Macedonia Płn. – Estonia
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 2.)
2:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
15:00
Słowacja – Szkocja
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 2.)
1:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
16:00
Górnik Ł. – GKS T.
(Fortuna 1 Liga)
(12)
1:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
17:30
Luksemburg – Włochy
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 1.)
0:4
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Bułgaria – Finlandia
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 4.)
1:2
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
18:00
Walia – Irlandia
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 4.)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
18:00
Gruzja – Armenia
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 2.)
1:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
18:00
Albania – Kazachstan
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 4.)
3:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Białoruś – Litwa
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 4.)
2:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
18:00
Holandia – Bośnia i Herc.
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 1.)
3:1
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Turcja – Rosja
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 3.)
3:2
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:30
Portugalia – Cypr
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 7.)
2:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
20:45
Mołdawia – Grecja
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 3.)
0:2
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Słowenia – Kosowo
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 3.)
2:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
20:45
Włochy – Polska
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 1.)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Dania – Islandia
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 2.)
2:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Belgia – Anglia
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 2.)
2:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Rumunia – Norwegia
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 1.)
3:0
(-:-)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
walkower
(
)
więcej
20:45
Austria – Irlandia Północna
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 1.)
2:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
20:45
Czechy – Izrael
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 2.)
1:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Węgry – Serbia
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 3.)
1:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej