Ukryj komentarze   Pokaż detale
30:24
(13:11)
Po syrenie końcowej na tablicy widnieje wynik 30:24. Mecz stał niestety na bardzo niskim poziomie. Zagłębie odjechało rywalom w drugiej połowie na kilka bramek, czego nie potrafili dogonić zawodnicy z Wągrowca. Warto podkreślić dobrą grę bramkarzy obu zespołów. MVP spotkania wybrany został zawodnik Zagłębia, Patryk Małecki. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji w portalu www.lajfy.com! Do usłyszenia w przyszłym sezonie!
23:31
(13:14)
Po katastrofalnej drugiej połowie gospodarze przegrywają 23:31. Pierwsza część gry była wyrównana, lecz w drugiej goście podnieśli poprzeczkę i niemalże rozstrzelali swoich rywali. Dzięki tej wygranej drużyna Śląsk Wrocław w najniższy weekend zmierzy się z drużyną z Legnicy o utrzymanie w Superlidze mężczyzn. Natomiast drużyna Wybrzeże Gdańsk spada do pierwszej ligi!
Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM!
24:20
(8:11)
Koniec spotkania. Start Elbląg wygrał z Pogonią Baltica Szczecin. Miejscowy zespół wykazał się większą determinacją i w końcówce spotkania wykorzystał swoje okazje bramkowe