Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania i zapraszamy na kolejne relacje do Lajfy.com
(15:11)
Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM!
24:20
(14:11)
Spotkanie w ramach 18 kolejki Superligi kobiet za nami. Dzisiaj w Szczecinie oglądaliśmy bardzo wyrównane spotkanie i ostatecznie Pogoń Szczecin wygrała ze Startem Elbląg 24:20. Duży sukces na ten wynik miały Adrianna Płaczek, która obroniła aż 4 rzuty karne . Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania i zapraszamy za godzinę na kolejną relacje ze Szczecina tym razem w wydaniu mężczyzn.
27:17
(15:10)
Na dziś z hali MORiS to już wszystko! W Chorzowie pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym w portalu, lajfy.com!
33:26
(19:10)
ENERGA AZS w drugiej połowie nieco odpuściła, ale mogła sobie na to pozwolić bowiem przewaga dziewięciu goli z 1 połowy była wystarczająca. AZS-owi Łączpol należą się brawa za walkę do końca o korzystniejszy rezultat. ENERGA AZS przedłuża serię bez porażki do dziesięciu spotkań.