Ukryj komentarze   Pokaż detale
27:25
(16:13)
Zapraszam do śledzenia relacji z kolejnych spotkań Ligi Mistrzów, na żywo tylko w portalu Lajfy.com
27:27
(14:12)
35:27
(14:15)
25:29
(12:11)
Koniec. Opolanie przegrywają w swojej twierdzy i muszą walczyć o utrzymanie w Zabrzu. Tamtejszy Górnik na pewno tanio skóry nie sprzeda... A, że nie warto dzielić skóry na niedźwiedziu... Przekonał się Dicaprio w swoim ostatnim filmie. Zobaczymy czy trudy opolan zostaną nagrodzone tak jak jego. Dzięki, że byliście, wierzę, że będziecie!
25:28
(11:11)
Po zmianie stron szybko na prowadzenie wyszli goście, jednak gospodarze nie poddali się tak łatwo i zdołali odrobić straty. Wyrównana walka toczyła się do ostatniego gwizdka sędziego, obie drużyny odpowiadały bramką na bramkę, ale ostatecznie to goście odnieśli zwycięstwo 28:25. Dzięki temu udało im się awansować do 1/4 Pucharu Polski.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM!
30:34
(17:16)
Ależ comeback gości z Malborka! Jeszcze w 51. minucie przegrywali oni 28:25, jednakże w ostatnich dziesięciu minutach rzucili siedem bramek więcej od Mueller MKS-u i wygrywają to spotkanie 34:30! Dziękujemy za obecność z nami i zapraszamy na kolejne relacje na portalu Lajfy.com!
28:32
(15:18)
Dziękuje za uwagę i zapraszam na godzinę 12:00 na drugi dzisiejszy mecz!
22:32
(13:13)
Dziękuje za uwagę i zapraszam na jutrzejsze relacje z 1/2 MP juniorów na portalu LAJFY.COM!
24:19
(10:10)
Na razie z hali MORiS to wszystko! Za kilkadziesiąt minut wielki finał, KPR Ruch Chorzów zmierzy się z MTS-em Kwidzyn, zapraszamy!
24:23
(12:9)
Dziękujemy za uwagę podczas tych dwóch dni Final Four rozgrywanego w Chorzowie! W Chorzowie pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu!