Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz zapraszamy na kolejne relacje na naszym portalu.
(15:11)
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM!
24:26
(13:13)
Piotrkowianin ze swoimi pierwszymi punktami w tym sezonie! Druga połowa była nieco bardziej emocjonująca niż pierwsza. Mieliśmy zwroty akcji i tak naprawdę Zagłębie do końca miało szansę na choćby dogrywkę. Tak się jednak nie stało i punty jadą do Piotrkowa Trybunalskiego. MVP meczu wybrany został zawodnik gości, Sebastian Iskra, który dzisiaj dał świetną zmianę w drużynie beniaminka. Serdecznie dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji w portalu www.lajfy. com!
14:35
(8:16)
24:23
(10:10)
UKS PCM Kościerzyna świętuje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, zawodniczki MKS-u Piotrcovii Piotrków Trybunalski wracają do domu bez punktów.
Tyle z hali Sokolnia w Kościerzynie, dziękuję za udział w dzisiejszej relacji. Zapraszam do obserwowania pozostałych relacji spotkań V kolejki PGNiG Superligi na naszym portalu.

Życzę miłego wieczoru.
Pisał dla Państwa Seweryn Jeszke.
29:33
(12:17)
Vistal pewnie wygrywa w Koszalinie. Gospodynie, ani przez moment nie prowadziły i i w pełni zasłużenie przegrały trzeci mecz z rzędu
23:24
(13:11)
Koniec spotkania. Start Elbląg przegrał z Pogonią Baltica Szczecin. Rywalki miejscowego zespołu potrafiły odrobić dystans. W końcówce rywalizacji fantastyczna postawa bramkarki gości odzwierciedliła się w ich triumfie. Serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji