19:25
25:22
25:20
7:15
W dniu dzisiejszym dwa punkty trafiają na konto Jastrzębia, który mógł pokusić się tutaj o pełną pulę mając już wynik 2:0. GKS jednak zdołał doprowadzić do wyrównania, jednak ostatnia partia tego seta to zdecydowana dominacja przyjezdnych, którzy wygrywają ostatecznie 3:2. Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania został wybrany Maciej Muzaj.
1:3
15:25
25:23
15:25
13:25
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com!
2:3
20:25
23:25
25:23
25:23
15:17
MKS Będzin vs Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (20:25, 23:25, 25:23, 25:23, 15:17)

MVP spotkania: Grzegorz Bociek (Aluron Virtu Warta Zawiercie)
3:0
25:20
27:25
25:23
Dziękujemy za śledzenie tej relacji i zapraszamy w środę, gdy do Warszawy przyjedzie Skra Bełchatów!
3:0
25:19
25:19
25:11
Jednostronny mecz w Policach i deklasacja w ostatnim secie. Chemik Police w trzech setach pokonuje Impel Wrocław i umacnia się na pierwszym miejscu w lidze. Dziękuję za uwagę!