3:0
25:16
25:21
25:20
Jastrzębski wygrywa całe spotkanie 3-0, lecz wciąż musi patrzeć się za siebie ma 50 pkt, goni ich AZS Olsztyn, który ma 49 pkt i w tej kolejce będzie mierzyć się z rewelacją tego sezonu Onico Warszawa. MKS Będzin musi walczyć o utrzymanie w lidze ma 29 pkt tyle samo co 13 Espadon, każda kolejna porażka może okazać się decydująca dla końcowego rezultatu rozgrywek Plusligi.
3:1
25:21
21:25
25:18
25:21
Trzy punkty zostają w Olsztynie! Jest to niezwykle ważne dla AZS-u, ponieważ pozwala utrzymać przewagę nad Resovią. Dziękuję za uwagę!
3:0
25:23
25:15
25:22
Wydawało się, że katowiczanie wyrwą gospodarzom zwycięstwo w trzeciej partii, ale Asseco Resovia przegrywając już 15:20 zdołała odwrócić losy seta.

MVP spotkania został wybrany Thibault Rossard.

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfach!
1:3
31:33
26:24
21:25
23:25
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com!
2:3
20:25
25:23
19:25
25:18
13:15
Dziękuje za uwagę i zapraszam na sportowe emocje na portalu lajfy com!
3:1
25:18
Dzisiejsze spotkanie obfitowało w dużą ilość dobrych zagrań, emocji i zmian w scenariuszu. Oglądaliśmy spotkanie stojące na przyzwoitym poziomie, zakończone zasłużoną wygraną zespołu z Ostrowca. KSZO dało się kontrolować jedynie w pierwszym secie, kolejne odsłony to już popisowa gra w wykonaniu miejscowych, które wróciły na właściwe tory po kilku słabszych spotkaniach. Dla Muszyny był to mecz niewiele zmieniający ich sytuację w tabeli, co wydaje się, miało znaczenie i odbicie w poziomie zaangażowania ekipy gości. Nie można odmówić Muszyniance waleczności, lecz walory ambicjonalne były zdecydowanie po stronie KSZO. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne relacje!