25:16
20:25
21:25
17:25
Niestety ZAKSIE nie udało się wygrać z drużyną z Gdańska. Przewagę mieli tylko w pierwszym secie. Gdańszczanie w kolejnych setach pokazali już swoją grę. 6 asów serwisowych, 47% przyjęcie i 26 punktów przy własnej zagrywce – dały zwycięstwo nad ZAKSĄ

16:10
Sporo emocji mieliśmy dzisiejszej nocy w Zawierciu. Niewiele brakło, aby to spotkanie zakończyło się po północy. Niezbyt dobrze w to spotkanie weszli zawiercianie, którzy przegrywali już 0:2. Być może gospodarzy z rytmu wybiło przełożenie tego spotkania o pół godziny. Aluron CMC Warta Zawiercie zmobilizował się jednak i w trzech kolejnych setach był lepszy od swoich rywali.

Najlepszym zawodnikiem tego spotkania został wybrany Karol Butryn, który był głównym architektem tego sukcesu i dzięki jego piekielnie mocnym zagrywkom gospodarze byli w stanie odwrócić losy tego spotkania.