(27:18, 35:34, 55:52)
Serdecznie dziękuję za uwagę. I zapraszam na kolejne relacje za pośrednictwem Lajfy.com! Miłego wieczoru.
83:118
(16:37, 45:62, 64:93)
Zakończyło się właśnie spotkanie rozgrywane w ramach 6 kolejki TBL, gospodarze drużyna Jeziora Tarnobrzeg uległa na własnym parkiecie drużynie AZS-u Koszalin w stosunku 83 do 118. Najlepszym strzelcem wśród pokonanych był Josh Miller zdobywca 21 punktów. W ekipie z Koszalina najwięcej punktów zdobył Łukasz Pacocha-24.Drużynie z Tarnobrzega po raz kolejny nie udało się odnieść zwycięstwa i z bilansem 0:6 zamykają ligową stawkę. AZS Koszalin może pochwalić się po tym meczy bilansem 5:1 i zajmuje obecnie 4 miejsce. W następnych spotkaniach drużyny te odpowiednio zmierzą się w Gdyni gdzie Tarnobrzeżanie podejmą miejscowe Asseco zaś Koszalinianie na własnym parkiecie podejmą beniaminka z Kutna. Już teraz zapraszam państwa na te spotkania. Dziękuje za uwagę.
81:56
(23:11, 41:23, 66:37)
Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com!
65:82
(8:18, 39:47, 48:62)
40'  Koniec meczu.
76:65
(17:16, 36:37, 59:54)
Za wspólnie spędzony czas dziękuję i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com
80:82
(23:23, 42:41, 64:65)
Pierwsze trzy kwarty były bardzo wyrównane punk za punkt. Obraz zmienił się dopiero w czwartej kwarcie gdzie Rybniczanki wyszły na minimalne prowadzenie którego już nie oddały do końca spotkania. Lecz na 15 sekund przed końcem pachniało dogrywką gdy J. Player doprowadziła do remisu 80:80. Pech Ślęzy sprawił że na sekundę przed końcem spotkania faulowana została Rymarenko, ta z zimną krwią wykorzystała oba rzuty osobiste, które zapewniły Gościom zwycięstwo w tym spotkaniu.