Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu lajfy.com
45:45
Dziękuje za uwagę i zapraszam na inne relacje na portal lajfy.com .
41:49
Zasłużona wygrana gości, którzy po bardzo emocjonującym meczu pokonują tarnowską Unię w stosunku 49:41.
62:28
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM .
51:39
W pełni zasłużone zwycięstwo Włókniarza po dobrym ściganiu. Gospodarzom na przeszkodzie nie stanęły opady deszczu i związana z nimi godzinna przerwa. Goście po wznowieniu zawodów zostawali na starcie i zbyt późno zaczęli używać szerokiej, która od połowy zawodów zaczęła po prostu nosić. Wydaje się też, iż Adam Weigel mógł szybciej i efektywniej wykorzystać swoich liderów stosując rezerwy taktyczne. W ekipie z Częstochowy praktycznie nikt nie zawiódł i Lwy stanowiły dzisiaj zgrany monolit. U przyjezdnych mieliśmy natomiast 3 liderów i wiele dziur w składzie co wydaje się zadecydowało o takim a nie innym wyniku. Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji i zapraszamy na kolejne żużlowe emocje na Lajfy.com.